Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemtudom akkor ez most mi?

Nemtudom akkor ez most mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok....

Hosszu a törtènetem. Vagyis inkàbb furcsa.

Szóval, juni 25. Volt az utolso menzeszem első napja. 30-31 napra jött meg. Egyèbkènt 28 napos ciklusaim vannak.

Nos, juliusban nem jött meg de nem is vàrtam. Viszont, mult hèten hètfőn volt reggel egy pisinèl èszlelt vères törlès. De azutàn meg semmi. Èn megijedtem ès nem voltam rest bemenni a helyi ambulanciàra, hogy nèznènek meg. Akkor 3,4 mm megvastagodott nyàlkahàrtyàt làttak, szedjek utrot meg magne b6ot meg rutascorbint. Dèlre jutottam haza ès addig sem volt semmi vèrzès se barnàzàs semmi.szedtem mindent. Na jó azon a hèten a szembeszomszèd doki is ràmnèzett mert neki jobb a gèpe magànba. Van ott valami sejthető de mèg ugye nagyon pici.

Pènteken a helyi ambulanciàn is ràmnèztek megint de a doki semmit sem làtott sőt mèhenkivüli gyanujàval felküldótt a nagyobb vàrosi ambulanciàra. Ott azt làttàk hogy nem mèhen kivüli, jó helyen van, 9 mmes petezsàkra hasonlitó kèplet. Na ma mennem kellett kontrollra. Ott vakarta a fejèt a doktornő mert ma meg azt sem tudta làtja e vagy a szeme kàpràzik. Ezerszer megkèrdeztèk mikor menzeszeltem utoljàn, hàny napos volz a ciklusom stb. Kèt föorvost is lehivtak az uh-hoz, az egyik azt mondta hogy meglàtju pèntekig mi lesz, a màsik hogy kèshetett a peteèrès ès ezèrt nem làtszik mèg, de lehet az a mult hètfői korai vetèlès lett volna ès kàr volt az utro. Aztàn hàt ne szedjem az utrot, ha el akar menni elfog. Bàrmi panasszal meg menjek be.

Így most vagyok itt kètsègek közt. Nyilvàn megyek ha kell ez nem is kèrdès. De akkor is. Ha baj van nem mondanàk?mert okosabb aztàn nem lettem... :/



2022. aug. 8. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
3,4 mm nyálkahártya az nem megvastagodottat jelent hanem szinte semmit :( Biztosan jól írtad a számot ? 8-10 körül van terhesség elején is!
2022. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsànat. Nem a nyàlkahàrtya volt annyi hanem a petezsák. Most ma màr 13 mmes hàrtya volt csak ugye most is azt mobdràk hogy petezsàknak imponàló kèplet van benne
2022. aug. 8. 17:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha baj lenne mondanák de ők se tudják hogy most mi van.Vársz és kiderül.

Lehet pénteken már minden látszik vagy missed ab lesz belőle.Így az eleje ilyen rohadt bizonytalan.

2022. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha most bő 6 hetes vagy, akkor annyira nem jó. Ha későbbi ovu volt, akkor még lehet esély, de szerintem ez sajnos inkább kémiai terhesség, ha ennyiszer nem látni jelentős válzotást. Ne éld bele magad.
2022. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4/4 màr minden lehetősègre felkèszültem, jóra is rosszra is... Ennèl többet nem tudok. Majd az èlet eldönti mi legyen
2022. aug. 8. 19:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hete valóban volt 3,4 mm petezsák, akkor most egy 10-11 mm körüli petezsák kellett volna látszódjon, ráadasul annál a méretnél már szikhólyaggal együtt. Azért drukkolok, hátha 🙏
2022. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6/6

Mult pènteken 9 mmesnek mondtàk a petezsàknak làtszó kèpletet. De hogy most mi lehet....ma 13 mmes mèhnyàlkahàrtyàt mondtak csak. Meg hogy van benne egy pici valami de... Na ezek utàn....nem biztató.

2022. aug. 8. 20:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Valóban nem túl biztató sajnos. Esetleg még nagyon max annyit tehetsz, hogy elmész hcg vervetelre és 2 nap múlva újra, bár akkor már lassan pénteknél is jársz
2022. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igy is heti 2x nèzik...lassan olyan leszek mint a szita :/ mult hèt hètfön volt 100,8. Mult pènteken volt 238,8. Ma meg 499. Az egyik doki azt mondja ez lassan emelkedik. A màsik meg hogy ezzel nincs baj mert van akinèl lassan ugrik a szint...
2022. aug. 8. 21:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Értem, akkor tenyleg nem tudsz többet tenni, mint várni :/
2022. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!