Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez komolyan lehetséges?

Ez komolyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Egyre több olyat olvasok, hogy teherbe estek lányok, pedig még férfi közelében sem jártak. Minap is volt egy kérdés ahol egy tizenéves lány azt kérdezte hogy ugye nem esett teherbe. Persze a legtöbben kinevették talán jogosan, de egyre több olyan megtévesztő szakorvosok által írt üzenetet olvasol, hogy lehetséges akár egy wc deszkarol is teherbe esni. Persze ennek az esélye kevesebb mint 1%. Most kérdem én azok akik ilyeneket irnak ki Gyakori kérdésre, azok végül tényleg teherbe estek? Mert erre sose kapunk választ.

2022. aug. 8. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy estek teherbe.

Én ugyan még sosem olvastam ilyet, de nem kell elhinni minden hülyeséget. Bárki, aki nem lógta el a biológia órákat tudja, hogy nem lehetséges wc deszkától teherbe esni.

2022. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha te ülsz a deszkán a faszi meg közbe beléd élvez van esély rá.
2022. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb annyira valós, mint az hogy itt mindenki védekezés mellett esik teherbe.
2022. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, végre valaki igazat ad
2022. aug. 8. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bravo magazin szex, szerelem, gyengédség rovat :D Abban voltak ilyen marhaságok, emlékszik még rá valaki?
2022. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó is volt az, a kedvencem.

Ültem a balcsiba ebihalak eltüntek a lábam között lehetek e terhes😂😂

2022. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!