Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véletlenül ettem egy desszerte...

Véletlenül ettem egy desszertet, amin rumos öntet volt. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem volt az öntetnek rum íze, de ahogy egy szem meggyre ráharaptam, akkor érzetem. Utána nem is ettem többet. Mennyi alkohol lehetett benne? Egy 25 hetes kismama.

2022. aug. 8. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha meginnál egy sört, vagy egy pohár bort se lenne semmi baj, nemhogy 3 mikroliternyi rumtól... nyugi!
2022. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Már ne is haragudj, de hogy lehetsz ennyire felelőtlen? Remélem reggel önként bevonulsz egy elvonóra, mert még egy süti, és a gyereked magzati alkohol szindrómával fog születni, rumos üveggel a kezében.


Most komolyan kérdem: elmúltál már 18?!🤦

2022. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Persze, ha a te eszedet örökli a baba, akkor baj lehet. 😃
2022. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvodás szinten vagy!
2022. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok alkohol lehetett benne. (az is lehet, hogy csak aroma volt) és egy alkalomtól nem lesz baj. (Nem egy alkoholista vagy gondolom)
2022. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan olyan, mintha néhány terhes nőnél a magzat nem csak tápanyagokat, de IQ pontokat és “elvonna”. Mennyit gondolkodtál a kérdés kiírása előtt?
2022. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ennyi ésszel szaporodsz.
2022. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!