Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 hetes terhes vagyok, ma...

5+2 hetes terhes vagyok, ma voltam orvosnál, hogy tudjuk jó helye van-e a baba. 6,2mm petezsákot látott csak. 16,17.ciklusnapon voltunk együtt. Olvastam, akinek ilyenkor 10mm. Az enyém nem pici?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ezért felesleges ilyen korán menni.

Majd kiderül, hogy fejlődik-e szépen, gondolom visszahívott a doki 2 hét múlva. Ilyenkor sajnos még bármi történhet.

2022. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont 5 hetesen voltam és egy 4,4 mm-es petezsákom volt. Szeptember elején lesz 2 éves a kislányom, szóval rendben volt a méret.
2022. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. aug. 9. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja pici-e. Nagyon korán mentél, semmi értelme nem volt. Többet árt, mint használ stressz szempontból. Amúgy normális országokban, ahol nem az orvos zsebének a töméséről szól az egész terhesség nem is fogadnak a 9. hétnél előbb, ha nincs panasz. Annak jelei vannak, ha nem jó helyen van. Az meg a másik, hogy bármit mind ilyenkor ez annyira korai, hogy bármi lehet. Ha a 8. hét után is van szívhang, az már bíztató, de 5-6 hetesen pont nagyon kétesélyes, kvázi mintha nem is mennél. De nyilván te tudod.
2022. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyi, ha már most ráparázol a milliméterekre, akkor később (akár várandósságod egésze alatt, akár már gyereknevelés közben) hihetetlen nehéz életed lesz. Meg a gyerkőcnek is.

Mit érdekel, hogy hány milliméter? Éld meg várandósságod minden pillanatát örömben és boldogan. Ez neked is jó, és a baba érzelmi kiegyensúlyozottságára is áldásos hatással van.

Ja, és szakkönyveket felejtsd el. Csak azt az állapotot éred el vele, ahol jelenleg is vagy.


Fentieket sok szeretettel írtam neked!

2022. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!