Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis, hogy a babam EGYFOLY...

Normalis, hogy a babam EGYFOLYTABAN mozog?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok es hetek ota azt erzem, hogy a kisbabam megallas nelkul mozog. Olyan erzes mintha sose aludna. Amikor jovok megyek, talpon vagyok akkor csak azt erzem ha 1-1 nagyobbat rug, a kisebb mozgasokat nem, de h pl fekszem, ami eleg surun van mert mar nem dolgozom, akkor konkretan egyfolytaban ficereg. Ami nagyon cuki, csak felmerult bennem hogy ez vajon normalis e
2022. aug. 18. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális, az enyémek is ezt csinálják, egy pillanatra sem maradnak nyugton.
2022. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is folyton mozgott. Kint se áll le. 😂 Teljesen normális.
2022. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg teljesen hullámzó. Van hogy napokig alig áll meg, utána két napig meg semmi mozgás ezzel mindig megijeszt még jó hogy van szivhang hallgatom. Na arra reagál, isten tudja hogyan de érzi, még én se érzem ahogy a hasamon van mert eleg csak hozzá erinteni de ő érzi és nem tetszik neki, megy el előle. Mikor a védőnő mondta mèg kételkedtem pedig ő tényleg sokkal nehezebben szokta megtalalni mint én.
2022. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!