Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen szédülést tapasztal...

Hirtelen szédülést tapasztal még valaki?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok, néha ha fel állok, nagyon szédülök és elsötétül előttem minden egy pár másodpercig. Vérszegény vagyok

Lehet ez az oka?

Más is tapasztalt ilyet?


2022. aug. 18. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, nálam is jelentkezik hébe-hóba. Én is vérszegény vagyok, szedek vasat. Nagyjából a 10. héten volt ilyen először, akkor főzés közben egyszer csak elsötétült minden, és el is ájultam volna szerintem, ha gyorsan nem ültem volna le.

Azóta inkább olyankor fordul elő, amikor reggel felkelek, hogy már úgy kelek, hogy iszonyatosan szédülök. Meg persze a hirtelen felállástól is szokott, de az nálam megszokott jelenség nyáron, mert 185 cm vagyok. 😄

Ha ilyen van, mindig eszem vagy egy joghurtot, vagy egy darab sajtot, vagy korpovit kekszet, és ezektől viszonylag hamar elmúlik.

20 hetes vagyok ikrekkel.

2022. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a vérnyomás miatt is lehet, túl alacsony a progeszteron hormon jelenléte miatt.

Nálam ájulás is lett belőle, plusz a fejem betörtem. 😔 Szóval csak óvatosan!

A vérszegénységre kapsz vasat?

2022. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, szedem a gyógyszert rá.
2022. aug. 18. 14:15
 4/4 anonim válasza:
Nalam is jellemzo, en is a 11.hetben vagyok. Meregetem itthon a vernyomasom, kicsit alacsony, gondolom ettol van.
2022. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!