Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon a második terhességemmel...

Vajon a második terhességemmel is rosszul lennék? A többi lent

Figyelt kérdés
Az első terhességemmel brutálisan rosszul voltam az elején 4 hónapig.. a kórházban tartották életben infúziókon. Nagyon durva volt egész nap hánytam reggeltől estig, semmi nem ment le a torkomon.... 14 héttől mintha elvágták volna. De addig a poklok poklát éltem át. És nem túlzok! 21 éves voltam. Most 8 éves már a kisfiam. Lassan 30 éves leszek és szeretnék neki egy testvért mostmár. De félek belevágni emiatt. Szerintetek? A másodiknál is így lennék?

2022. aug. 19. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a víznéző asszony se tudja neked megmondani.
2022. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos megjósolhatatlan előre. :(
2022. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Minden terhesség más.
2022. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet tudni. Nekem az első és a harmadik volt brutál rosszullét. Hányás, sav, minden kb félidőig. De a másodikkal semmi nem volt.
2022. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Pont elromlott a varázsgömböm 😏
2022. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ugyanez volt az elsőnél 4. hónapig. 4 évesünk mellé most mertem emiatt bevállalni kistesót. Most is rosszul vagyok, de van 1-2 jobb nap. Most vagyok 13 hetes és még mindig tart. Terhességi vészes hányásnak diagnosztizálták nálam és kórházba is kerültem kb. 10 hetesen. Valakinél terhességtől függ, nálam úgy néz ki minden terhességnél ez van/lesz. Akartunk 3. babát is, de sajnos a fiamat se tudtam a nyáron ellátni rendesen, anyukám segített be. Aki nem volt ebben benne az el sem tudja képzelni, hogy milyen rossz ez. Ha neked is van segítséged, akkor szerintem vállald be. Nem bántam meg, hogy vállaltam kistesót, de nagyon nehéz.
2022. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy igen

Lehet, hogy nem.

Ezt sajnos nem lehet tudni előre 🤷🏻‍♀️

Neked kell eldöntened, végülis te hordod ki illetve ha megint az lesz ami volt te szenvedsz…

Én mondjuk halkan azt mondom, hogy én bevállalnám..

Viszont nekem hálistennek nincs ilyen…

Néha émelygek de ennyi, tehát nem tudom mit éltél át..

10 hetes vagyok amúgy

2022. aug. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy jobb lesz.

Speciel nekem a menstruációm is "jobb" lett spontán 30 éves koromra összehasonlítva a 20-22 éves állapottal-kevesebb és kisebb görcsök. A mostani terhességet kb meg sem éreztem, nem mondom émelygés 3 hónapig volt-de utána mintha elvágták volna.

Szerintem változhat a te tested reakciója is a babára-de előre megmondani nem lehet. Nekem ami bevált, hogy a vitamint este vettem be-nem reggel ezt talán a Jön a baba vmelyik adásában láttam tippet-de nem esküdnék meg- és így nem volt brutális hányingerem sem.

2022. aug. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos nem tudhatjuk 🤷🏻‍♀️ annyit tudok mondani, hogy nekem 9 év telt el a két terhesség között, és teljesen más volt. Az elsőnél semmi bajom nem volt, a másodikkal sokat szenvedtem a hányásokkal, az izületeimmel stb.
2022. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Persze aki normálisan tudott!

Nem azt kértem ,hogy jósoljátok meg, hanem írjátok le ki mit tapasztalt...

Félek bele vágni de kell egy teso... Van segítségem ha arról van szó de mindenki dolgozik ..szóval nehéz lesz.. de remélem nem leszek annyira beteg,max csak anynira hogy eltudjam viselni :(

2022. aug. 20. 08:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!