Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+4 hetesen barnás vérzés?

4+4 hetesen barnás vérzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek dokihoz, de annyira bepanikoltam :( Ez valamennyire termeszetes? Vagy mindenkepp rosszat jelent? Koszonom ha válaszolsz!

#terhesség #Barnasverzes
2022. aug. 21. 19:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
Egyáltalán nem természetes jelenség és én biztos hogy nem várnék vele holnapig!
2022. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 LÉGY RACIONÁLIS!!! válasza:
33%

Én azt mondanám h elvetéltél de nem bisztos halottam már olyat h vérzett valakinek de nem vétélt el

Szurkolok h ne legyen baj:)

2022. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Teszted van?

Ha nincs, lehet csak késett... ha van, lehet csak kémiai volt.

2022. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális,de ügyeletre hiába mész,kb.kiröhögnek.Semmit nem fognak látni.Holnap mond a dokidnak és ír fel utrogestant.Én is szedem 5+3 hetes korom óta.Minden jót!
2022. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként ha ezzel elrohannál a dokihoz se lennél előrébb. Annyira korai terhesség, ha egyáltalán terhes vagy, hogy pint semmit nem lát még, kb pont semmit nem is tud csinálni. Kapnál progreszteront, amit itthon osztogatnak mint a cukrot, pedig kb c vitamint is adhatnának ennyi erővel és ennyi
2022. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
3 tesztem van, az utolsót 2 napja csinaltam, erősebb a kontroll csíknal. Igazából nagyon világos barna volt és egyelőre el is állt, úgy olvastam ilyenkor az ügyeleten szinte kirohognek szinte. És lehet jobban járok ha holnap reggel a rendes dokimhoz elmegyek?!
2022. aug. 21. 20:20
 7/27 A kérdező kommentje:
4-es igen pont ezt írtam az előbbi válaszomba hogy ügyeletre szerintem is felesleges lenne menni. Csak hogy valakinek volt e már ilyen azért is tettem fel a kérdést.
2022. aug. 21. 20:27
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, a doki sem fog semmi egetrengetőt tenni. Látni semmit nem fog. Max progeszteront ady ami vagy kell, vagy nem.
2022. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Itt kb a te dokid sem tud semkit tenni.


Az, hogy mi lesz a kimenet, azt meg csak a jóég tudja

Nekem volt úgy veszteségem, hogs 1 csepp barnázás sem volt.

Illetve van ugy gyerekem, h 7x véreztem a 17.hetig, 2x úgy hogy a zoknimban tocsogott.


Szóval ez pont semmit nem jelent. Ha akar úgyis megmarady ha nem akkor pedig nincs az az orvos, aki ezt megakadályozza

2022. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%
#4 vagyok.Igen,nekem is volt barnázás.A legtöbb terhes nőnek van,csak nem tudni mitől.Nekem a progeszteron segített,amit a 12.hétig szednem kell.Most vagyok 8 hetes.Szerintem neked is írnak fel.
2022. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!