Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel takarítottatok terhesség...

Mivel takarítottatok terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Én kerültem az erősebb szereket (Domestos, Sanitol), Cif-et használtam sokszor, de mostanában elkezdett tőle fájni a fejem. 1-2szer fordult elő csak hogy maszk nélkül használtam, kesztyűt mindig húztam. Ez így rendben van? Nyugodtan takaríthatok vele tovább?

2022. aug. 26. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, amivel előtte
2022. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan. Domestosozast, sósavazast, ilyeneket a férjed vegye át, amúgy a cif nem artalmas.
2022. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Én alapból nem értem, miért használnak sokan ilyen erős vegyszereket. Közben meg sírnak, hogy pusztul a Föld.


Szódabikarbóna, ecet, citromsav, ezek sok mindenre jók, vízkőtelenítésre, zsíroldása, súrolásra, az egész fürdőt ki lehet velük takarítani. A többi dolgot, pl. felmosót vagy mosógélt csomagolásmentes boltban vásárolom, de interneten is vannak öko tisztítószerek, Cleaneco meg társai.

2022. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ugyanazzal mint előtte.
2022. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azzal amivel addig is.
2022. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben sem változtattam.
2022. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazzal mint előtte. talán arra figyeltem hogy pl mikor a fürdőszobat takarítottam kinyitottam az ablakot.
2022. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Semmi extra, csak a szellőztetésre figyeltem, és nem használtam hideg zsíroldót. Valamint a macska alom takarítását a férjem csinálta.
2022. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Ecettel, de gyerek előtt is így csináltam. Kis flakon fele víz, fele ecet ugyanúgy tisztít mimt bármilyen vegyi tisztítószer. Ha valamit nagyon kell fertőtleníteni akkor domestos, vagy sanytol, de nagyon ritkán használom, felesleges egy normál háztartásban.
2022. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal, én itthon öko cuccokat használok többnyire, az egyetlen "erosebb" tisztószerem q macskák miatt a CIF disinfect and shine, meg egyszer háztartási sóssav ment a budiba, mert más már nem segített. Az erős háztartási takarítószerek egyébként sem egészségesek, mert a levegő visszajutnak stb.
2022. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!