Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhességi tesztet...

Milyen terhességi tesztet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most fogok először terhességi tesztet vásárolni, és nem ismerek egyet sem.

Melyik a legmegbízhatóbb?


2022. aug. 28. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha késésnél, reggeli vizeletből csinálod, és a használati utasításban megadott időn belül olvasod le az eredményt, akkor bármelyik teszt jó, a legolcsóbb is.
2022. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Számít, hogy milyen érzékenységű?
2022. aug. 28. 12:08
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Én a Predictor early-t ajánlom, vagy a facelle-t.
2022. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

#2.

Ha akkor tesztelsz, amikor már késik, akkor nem szükséges az érzékeny teszt.

Ha korán akarsz tesztelni, akkor meg nem én vagyok a te váaszadód, mert annak az égvilágon semmi értelmét nem látom.

2022. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Én biztosra mennék és digitális tesztet vennék. Igaz hogy drága, de nemkell csíkokat keresgélni


Ha pedig olcsóbbat akarsz, akkor nekem a gólyahír is be jött vagy a Livsane márkájú patikai teszt.

2022. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
X elil is teljesen jó ha késéskor tesztelsz
2022. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Rendeltetésszerűen használva bármelyik jó. Elmaradt menzesz után egy nappal a kevésbé érzékeny is mutatja. Menzesz előtt pedig max 1-2 nappal érdemes tesztelni, ha nagyon türelmetlen vagy. Akkor Predictor.
2022. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb 10-es érzékenységűt. Ha sokat rendelsz egyszerre internetről éri meg a legjobban kB 120 Ft darabja.
2022. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Én nem egészen 2 év próbálkozás alatt kB 40 terhességi tesztet használtam el, pedig nem szoktam nagyon korán tesztelni, ha mindig digitálissal teszteltem volna 100.000 Ft-ot elköltöttem volna csak terhességi tesztekre. Ez kB. egy teljes kivizsgálás ára videken, hormonlaborral, petevezeték átjárhatósági vizsgálattal. Jobb hely annak a pénznek, minthogy digitálisan lássam a nagy mínusz jelet, ne egy sima teszten legyen egy csík.


A 120 Ft-os papír teszt is ugyanúgy negatív ha nincs hcg és pozitív ha van hcg.

2022. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Facelle vagy X-epil az ára miatt. Facelle mondjuk 1-2 nappal nemvárt előtt is kimutatja már, X-epillel érdemes megvárni, amíg késik, cserébe szinte bárhol megveheted, még egy Sparban is.
2022. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!