Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van összefüggés,...

Szerintetek van összefüggés, hogy mennyire problémás és rosszullét mentes a terhesség, és mennyire sírós, nyugtalan a megszületett baba?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Nekem borzalmas terhességem volt, végig rosszul voltam, szülésig hánytam napi 20-szor. A lányom pedig teljesen nyugodt, babának is az volt.
2022. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2022. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sem volt.
2022. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. A rosszullétek a hormonok miatt vannak, a gyerek milyensége meg genetika.
2022. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Abszolút nyugodt terhességem volt. 1 hányinger nem volt,semmi probléma.


És van egy problémás,sírós autista gyerekem.

2022. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Tehát a válaszok egy része alapján van?

"Állítólag, ha kevésbé vagy rosszul, lehet a baba ADHD-s vagy autista"- ezt hallom sokaktól. Én olyan minimálisan voltam szarul, de sosem hànytam még nem született meg, van pár hete. Majd meglátjuk.

2022. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lànyommal csak a pocakom nőtt nagyon jól viseltem a terhességet. Nagyon “rossz” baba volt.. ott jöttem rá hogy alvás nélkül simán lehet élni 😁 Fiammal végig rosszul voltam minden trimeszterre jutott valami.. a végén màr azt mondtam nem érdekel csak szedjék ki.. jelenleg 6 hetes. Jól alkalmazkodó nyugodt baba. ( eddig😁) hogy van e összefüggés kitudja🤷‍♀️
2022. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os, ez mekkora hülyeség! El tudsz képzelni egy olyan kutatást ahol adhd-s és autista gyerekek anyjának a terhességi rosszullétét vetik össze a nem adhd-s, autista gyerekekével, biztosan nincs ilyen. Rengeteg gyereket ismerek akinek az anyja sosem volt rosszul és semmi bajuk. A terhességi rosszullét azért van, mert az anya érzékeny valamelyik hormonra, leginkább a hcg-re. A magzatnak ehhez semmi köze nincsen. Én pl. végighánytam a terhességet a 6. héttől és akármilyen gyerekem lenne ugyanez lenne, mert nem bírom a hcg-t.
2022. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eddigi válaszok egy része alapján épp fordított reláció van a rosszullét és a baba között? Bár ennyiből nagy következtetéseket nyilván nem lehet levonni



Én haláli rosszul voltam a 16-ik hétig, mostanában csak rosszul alszom, nyűglődöm (26-ik hét) hát kíváncsi vagyok mi sül ki belőle :)

2022. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nincs, agy élő dolognál nics értelme összefüggést keresni. Ez olyan mintha egy futó 4,1 dl vizet ivott és így futott és első lett vagy 4,2 dl vizet és úgy is első lett. Ha érted mindegy mit ccsinált a vége úgy is ugyanaz lesz.
2022. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!