Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha kicsit Görcsölök és ha...

Néha kicsit Görcsölök és ha kicsit megyek a házban, vagy hirtelen állok fel, be keményedik a méhem, és fáj a hasam lent. A baba rendben van, magnéziumot szedek 3x2-t. És szigorú pihenés alatt vagyok 15 hetes vagyok mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
A pihenésen és a magnéziumon kívül kb. semmit. Én is ugyanebben voltam és vagyok most is (21. hetet töltöttem be tegnap). A doki azt mondta, hogy ez sajnos velejárója a terhességnek, van amikor kevésbé okoz gondot, van, amikor igen. Nekem pihenést, házasélettől való tartózkodást és magnéziumot írt elő, bár a pihenést nehéz megoldani a 13 hónapos lányom mellett.
2022. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én értem és pihenek is, de attól tartok hogy ebből baj lesz

Azt olvastam a sok keményedés bajt okoz 😞

Barnázok is sokszor

2022. szept. 6. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A barnázás nagyobb probléma, mint a keményedés. Azzal kapcsolatban mit mondott az orvos?
2022. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmit. Méh száj zárt, a baba rendben van nem tudja honnan van

De nekem már többször volt barnázás

Egyszer egy hétig is tartott a baba rendben volt attól. Most megint elő jött, eddig a mélyen tapadó lepényre fogták, már most nem tapad olyan mélyen úgyhogy nem tudom. Én is ezen aggódok hogy miért van ez velem 😞😞😞

2022. szept. 6. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!