Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus mikor jelent bajt?

Orgazmus mikor jelent bajt?

Figyelt kérdés

Azt nem írom, hogy feszül a hasam, mert nem tudom hogy az milyen érzés. (Tudom, ciki)

A hasam egy picit tompán fáj, de nem is mondanám, hogy úgy igazán fáj. Illetve a derekam az picit fáj. De lehet hogy nem is emiatt. Azt sem tudom hogy a méhösszehúzódás milyen. Szóval nem tudom mit kell nézni vagy hogy mi jelent bajt.


2022. szept. 12. 14:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Már jó pár órája volt az orgazmus.
2022. szept. 12. 14:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erőteljes fájdalom és vérzés esetén probléma csak. Na meg ha a doki eltiltott.
2022. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy milyen idős terhes vagy. Mi ezzel próbáltunk szülést indítani, jó erős görcsöket csinált, de nem indult meg a szülés. Gondolom, hogy te még nem szeretnél szülni, ha ezt kérdezed, csak azért mondom, hogy ha fáj kicsit vagy közepesen, az még nem feltétlen jelent bajt.
2022. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hányadik orgazmusod ez a terhességed alatt?
2022. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A 3. Orgazmus. De ezután egy sem lesz. Inkább nem stresszelek feleslegesen.

Kb 14 hetes, tehát még sok van hátra.


Egy picit egyébként mintha feszülne alul a hasam. Ez nem jelent bajt ha igen? De az is lehet hogy csak bebeszélem, nem tudom.

2022. szept. 12. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdeztem hogy hányadik, mert az a gyanúm, hogy kicsit rástresszelsz, és bebeszélsz magadnak dolgokat. Minél nagyobb a méhed, annal jobban fogod érezni hogy feszül, összehúzódik. De ez normális. Nem ártalmas egy egészséges terhességben.
2022. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit érzed, picit feszül, akkor nincs gond. Szerintem csak túlstresszeled. Sajnos mivel mindenhol minden szembejön velünk, ismerőseink is riogatnak, így bele tudunk ebbe esni. Erőteljesen lehet érezni, ha gond van.
2022. szept. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!