Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kell szamolni a maguatmoz...

Hogy kell szamolni a maguatmozgas?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok es a dokim azt kerte minden nap fekudjek le egy orat es szamoljam a magzatmozgasokat, 10nek kell meglennie 1 ora alatt.

Ilyenkor mit veszunk 1-nek? Mondjuk megmozdul es utana kb 10 masodpercre ra megint az 2nek vagy egynek kell venni? Banalis kerdesnek tunhet, de megis… egy ujabb nyugisabb5-10 perc utana kell szmolni a kovetkezot v egybol? Mert ha egybol akkor kb 15 perc altt van 10 mozgas de utana 1 oraig lehet h semmi. Szoval akkor hogy van ez?😅


2022. szept. 12. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, nekem nem kellett számolni, mást se ismerek akinek kellett volna.
2022. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Valami kőkorszaki orvos lehet. Ha nem mozog, nem annyit, úgyis észre veszed.

Az sem mindegy mikor akarod számolni. Lehet ha épp alszik, több órán át nem mozog, amikor te épp ráérsz figyelni.

2022. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Manapság ezt már sok orvos hülyeségnek tartja és szerintem is az. Minden baba más. Amit javasolnak az az, hogy figyeld meg a saját babád mintáját. Pl. hogy általában este aktívabb, délelőtt nyugodtabb. És ehhez mérten figyelj oda, ha változást észlelsz. Most ha pont abban az egy órában alszik, amikor figyeled és nem lesz 10 mozgás, akkor mi van? Lehet, hogy napközben volt, csak tettél vettél és nem figyelted. Persze ha az orvosod ezt mondja csináld, de én sem tudom hogy kellene kijönni annak a 10 mozgásnak.
2022. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A csuklás nem számít, de minden más igen , pici mocorgas , erősebb rúgás is 1-1. :)
2022. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság. Úgyis észleled, ha kevesebb mint szokott. Másrészt mondj neki egy számot és kész ha nem akarsz konfrontálódni. Józan paraszti eszed használd.
2022. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na hat ezzel nekem fel adtak a lecket anno :D az en babamnak meg sajat semaja se volt. Egyszer kocorgott esténként, fekszelodott ezerrel. Ra 3 napra ugyanabban az idoben ijesztoen keveset.. aztan ejjel beindult amikor elotte mindig aludt. Ha nagyon ugy erzed, hogy nem mocorog, es piszkalasra se egyel vmit, akar egy falat csoki, valts pozíciót, ezeknek be kell jonnie egy oran belül vmikor.
2022. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Három éve a kórházban minden nap számolni kellett.Reggeli vizitkor mindig kérdezték mennyit számoltunk előző nap abban az egy órában.

Úgy kell számolni ahogy írtad. Megmozdul 1,ha fél perc múlva újra megmozdul 2,ha öt másodperc múlva megint akkor 3.Mondjuk én ha fél óra alatt volt húsz már nem számoltam tovább. NST-n/CTG-n vannak olyan gépek ahol neked kell egy kis gombot megnyomni ahogy megmozdul.

2022. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: 5 éve is minden nap számolni kellett a kórházban és már akkor sem volt semmi értelme. Mivel minden nap néztek áramlást vagy ctg-t. Szóval mondtam egy számot és kész. Nem ezen múlt a babám egészsége. Ha nem érzed, vagy jelentősen kevesebbszer, úgyis feltűnik és szólsz.
2022. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!