Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés mellett volt akinél...

Pepecske1555 kérdése:

Vérzés mellett volt akinél megmaradt a baba ?

Figyelt kérdés

7, hetes kismama vagyok

Mai nap elkezdtem nagyon erősen vérezni darabos vérzés lett

Azonnal mentő, megvizsgáltak , zárt méhszáj, csináltak hüvelyi uh-t ahol az uterus afv-ben 16mm, benne 5 mm -es szabálytalan echomentes részlet látható

Adnextájekon kóros nem ábrázolódik

Douglas üres

Irtak fel progesteront

Volt valakinek ilyen ?


2022. szept. 12. 19:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elő embriót nem láttak?
2022. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem reménykednék, ha petezsák, szívhang, semmi sincs.
2022. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem látnak embriót és a 7 héten vagy, akkor már lassan szívhangnak is kéne lennie.
2022. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak pecsételő vérzésem volt, nem darabos. Viszont az ultrahangon egyértelműen élő embrió volt szívhanggal. Mit mondtak? Sajnos szerintem is, ha 7 hetes vagy elvileg, akkor a szívhang észlelhető kellene, hogy legyen. Mikor kell visszamenned? Kitartás!
2022. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen se szikhólyag se embrió?Nem stimmel így a dolog.Szerintem ne reménykedj már.Nem rosszindulatból írom de ilyenkor már embrió szokott lenni szívhanggal.
2022. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szabalytalan bem igazan jo, plussz verzel is :/ nyilvan remeny hal meg utoljara, de... Keves az esely :( egyébként biztos, hogy 7 hetes vagy?
2022. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kellene, hogy legyen 7 hetesen akár már szívhang is, de embrió mindenféleképp. Én a helyedben megpróbálnék felkészülni a legrosszabbra.
2022. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is 7 hetesen véreztem, de nekem azután egy kifakadt hematómát találtak uh vizsgálatkor, és petezsákot, benne korának megfelelő, élő embrióval. Megmaradt a terhesség.

Te sajnos a leírás alapján valószínűleg elvetéltél, ott lehetett a távozó, darabos vérzésben. 😔

2022. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel embriót, szívhangot nem találtak, így nem reménykednék.


Nekem volt vérzés, de nem lett gond.

2022. szept. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 7 hetesen volt vérzés, utána dokinál volt viszont szívhang, mindent rendben láttak. (Bár most még csak 9 hetes vagyok, a következő vizsgálatra csak holnap megyek, így még nem bízom el magam, de vérzés után minden rendben volt)
2022. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!