Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes uhn ha lanyt mondtak,a...

18hetes uhn ha lanyt mondtak,akkor nem lehet fiu?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ott azért már egy jó szonográfus meg tudja mondani hogy fiú-e vagy lány, de azt nem tudhatjuk, hogy te jónál voltál-e.


Amúgy én is félve kezdtem el venni a rózsaszín cuccokat akkor is amikor azt mondták 100%, csak a 4d-s uh-n nyugodtam meg teljesen mikor saját szememmel láthattam mi is van ott.

2022. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy barátnőmnek végig lànyit mondtak.

Genetikain is voltak magánban ( nem Prena)


Aztán gratuláltak szüléskor, hogy kisfia van.


Ez 1 éve történt..

2022. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
De, lehet, hogy fiú, minél többször mondják, hogy lány, annál valószínűbb. Babamozira nem mész?
2022. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de megyek csak novembere kaptam idopontot,csak en is hallottam mar hogy a vegen kis fiu lett es kicsit bizonytalan vagyok
2022. szept. 19. 22:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Én a kyncsbe voltam az elsővel és 12 hetes genetikain megmondták hogy lány 100%ra. Valóban az is lett és minden ismerősömnek aki ott járt az lett amit mondtak. Viszont van egy barátnőm aki tök máshová járt, pontosan nem tudom hová mert nem Győri. Neki 36 héten derült ki hogy nem lány hanem fiú. Volt meglepetés.
2022. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
úgyis ő dönti el
2022. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Akkor mondják hogy lány, ha nem látnak fiú tartozékokat a gyereken. Ez lehet akkor is, ha takarásban van a tartozék.

Szokták mondani a lábtartást is (a fiúk nem zárják össze a lábukat, mert útban van a tartozék), de ez is csak általában van így, ráadásul a lányok is tarthatják szét a térdüket (pl. köldökzsinór miatt).

2022. szept. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nálunk meg a kislány a kis öklét tartogatta az ölénél, viszonylag hosszan fiút várt a család XD
2022. szept. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
7-nálunk nem ezért mondtak kislányt. Hanem azért, mert látszott a kis “patkó” alakú nunija. Mutatta is a doktor, hogy mit nézzünk. Már voltunk babamozin is hétfőn, egyértelműen kislány. 30 hetes vagyok.
2022. szept. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Nekem méf a 32.hetin is valószínű fiút mondanak. Szégyenlős ,takargatja magát.d

De múltkor a boltban egy idős néni azt mondta ,hogy nagyon vigyázzak a kislányomra. Mondom neki kisfiú, az uh szerint. Ja az hazudik kislány lesz higyjem el.:) Na majd születésekor kiderül. :)

2022. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!