Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességnél alacsony vérnyomá...

Terhességnél alacsony vérnyomással lehet valaki veszélyeztetett terhes?

Figyelt kérdés
Eleve mindig nagyon alacsony a vérnyomásom. A párommal babát szeretnénk viszont eléggé félek, hogy terhességnél rosszul leszek az alacsony vérnyomás miatt. Sokszor a fejem fáj tőle és néha szédülök is vagy gyengének érzem magam. Nem voltam ezzel a problémával orvoshoz. Ha teherbe esnék az még lejjebb vinné a vérnyomásom azt mondják. Az már veszélyeztetett terhességnek számít?

2022. szept. 26. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván annak számít, a magas se jó meg az alacsony se.

Viszont nem biztos hogy neked épp lejjebb viszi, az is lehet beáll normálisra vagy éppen fel megy az egekbe.

Viszont erről egy orvossal kellene konzultálnod, (nem tudom mikor volt) de egy rutin vizsgálat, rákszűrés javasolt babatervezéskor, csak hogy tudd minden készen áll a picire.☺️

2022. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, épp a héten készültem felhívni a nőgyógyászom, de a menstruációm nem mindig pontos, és ha foglalok időpontot tuti akkorra fog megjönni, úgyhogy menstruáció után megyek :)
2022. szept. 26. 16:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!