Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinél szintén eltart...

Van akinél szintén eltart egesz nap a reggeli rosszullét?

Figyelt kérdés
Mit tesztek ellene, van ami segített?
2022. okt. 1. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Persze, mindkét gyerekemnél egész nap tartott. Semmi nem segített rajta, a fiammal 12 hetesen, a lányommal 15 hetesen múlt el.
2022. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem az ötödik héten kezdődött,nagyon rossz volt. Émelygés hányás, de nem csak reggel hanem egész nap. Plussz étvágytalanság, kaja és szag undor... 12. Hét végére múlt el... Senkinem nem kívánom. 😅

Most is van enyhén, de fényévekkel jobb, mint volt. Most a sav kínoz jobban. 🤷


A cola segített egy kicsit, nyáron egyedül barackot tudtam megenni, esetleg kekszet. A gyömbért is említették, hogy jó lehet, de én undorodtam tőle és ezért nem próbáltam ki.


Kitartást nemsokára túl leszel rajta! 💚

2022. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tartott ébredéstől elalvásig… az, hogy reggeliek a rosszullétek csak legenda :)

Gyömbéres teát mondták nekem is, de attól még rosszabbul voltam.

Túl kell élni, azt enni ami lemegy és nem azt ami javallott… én kb babapiskótán éltem meg teán.

2022. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is ez volt/van. Nekem gyömbéres tea, gyömbér üdítő, hideg víz segített. Reggel felkelés előtt valamit egyél mindig, én darálós kekszet ettem és segített. De nincs fix tipp, kinek mi válik be. Nekem se 100% használnak ezek mindig :/
2022. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egész második trimeszter egy masszív reggeli rosszullét. Hanyás, hányinger, émelygés, szagundor, hasmenés :D


Nem nagyon tudok mit tenni ellene, próbáltam mindent csak kb a ráolvasást nem. Semmi nem segít csak a pihenés.

2022. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomnál semmi tünetem nem volt picit a hústól undor ennyi. Kisfiam nál.. elkezdődött 6 hetesen és 14 hétig .. és egész nap amig el nem aludtam.. borzalmas volt. Infúziót is kaptam.. de utàna is minden trimeszterre jutott valami. Alig vártam a végèt. Azóta már 9 hetes :)
2022. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Első két terhességemnél ez volt. Nem segített se a gyömbér, se a hideg kóla, se semmi. A reggeli enyhe hányinger semmi sem volt a délutánihoz-estihez képest mondjuk, akkor rosszabbul voltam.

Harmadik terhességem megúsztam enyhe émelygéssel hála az égnek.

2022. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ó, köszi a válaszokat. Így legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül. Picit segített a gyömbéres tea ma, de annyira undorral iszom hogy az hihetetlen... Ölelés mindenkinek!
2022. okt. 1. 23:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Kitartást , Drága! Nem sokára jobb lesz! Hány hetes vagy?
2022. okt. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi! 7+5 vagyok ma.


Egyébként ha még megnézitek mit írtam, másnál is volt hogy ingadozott az intenzitás és néha enyhébb volt?


Az előző terhességem elhalt és akkor szüntek meg a tünetek is. Nem akarok parázni, de érdekel hogy a tünetek tényleg jönnek-mennek, vagy mindenképpen rosszat jelent ha enyhülnek.

2022. okt. 2. 11:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!