Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez pozitiv vagy...

Szerintetek ez pozitiv vagy szellem csik???

Figyelt kérdés
A derekam majd beszakad, utoljára akkor volt ilyen mikor a lányommal voltam terhes. Reggel csináltam egy Gabriel (25ös) tesztet, viszont csak 10 perccel kèsőbb jött elő a 2.halvány rózsaszín csík. Akkor ez lehet álpozitív? Utána csináltam egy másik fajtát, az negatív lett, mondjuk az 10es. Nagyon szeretnènk kistesót.
2022. okt. 4. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Csatolj képet a tesztről
2022. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyre jobb ez az oldal. Már kép nélkül kellene megjósolnunk hogy pozitív-e a teszt
2022. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2022. okt. 4. 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Normálisan tedd már fel a képet légyszíves...
2022. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen negatív. Nem egyet látunk?
2022. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2022. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A gabriel becsapós, főleg ha a 10 es tök negatív, szerintem nem terhesség.

Nagyon sok Gabriel van fent ami olyan mint a tied és csak 1-2 volt terhesség miatt. Én a 10 esnek hinnék

2022. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mèg soha nem töltöttem fel kèpet azèrt volt macerás😄

Igen, sajnos sejtettem, de megörültem, soha nem jött mèg ki nekem a Gabriel teszten fals pozitiv csik. Ès amit tegnap csináltam az egyèrtelmű negatív volt. Pedig már kezdtem örülni, mert ugyanolyan tüneteim vannak mint a kislányomnál voltak.... :)

2022. okt. 4. 13:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez két negatív teszt.
2022. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!