Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor elszámolták a...

Most akkor elszámolták a szülés időpontját?

Figyelt kérdés

06.31-én volt az utolsó menstruációm első napja. Holnap leszek kereken 14 hetes. Április 15-re vagyok kiírva. Ez hogy lehet? Bárhogyan számolom nekem 04.06 jön ki...


Nyilván nem én vagyok a szakember, ha annyira vagyok ki írva akkor annyira.


Nekem az az érdekes, hogy a terhesség megállapításakor is mondtam, hogy pontosan tudom mikor volt az utolsó menstruáció és hozzá írtak +5 napot.. És azzal a dátummal a védőnő be írta, hogy 04.15, hogy hogy nem változik ez a dátum, ha a genetikain is az én számításom támasztották alá a méretei?


Ezért érdekelne a ti számításaitok is.



2022. okt. 5. 13:41
A kérdező szavazást indított:
Jól számoltak.
Nem jól számoltak.
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Én nem kernek valtoztatast a helyedben semmikepp, legalabb tovabb bekenhagynak.
2022. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Hány napos szokott lenni a ciklusod? Lehet te végre egy normális nőgyógyászt fogtál ki, aki számol azzal, hogy akinek 35 napos ciklusa van annak nem ugyanakkor van ovulációja, mint a tankönyvi 28 naposnak...


(Valahol olvastam hogy van olyan orvos, aki úgy számol, hogy az utolsó menstruációtól visszaszámol 3 hónapot es hozzád egy hetet, de úgy is az jön ki, amit te írsz)

2022. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Igazából nem teljesen mindegy? A babák 5%-a születik csak a kiírt napon, majd jön ha jönni akar.
2022. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 10 nap eltérés, de a méretei miatt. Én örültem neki, úgy voltam vele, hogy tudom hogy nem fogant olyan későn, de legalább így lesz ideje megszületni. Meg is úsztuk így az indításos buzerálást, hivatalosan 40+4 hetesen született magától. Menszi szerint már közel 1 héttel korábban indították volna.
2022. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Június 30 napos szóval 31-én nem is lehet.

A 12. Heti UH méretek alapján írnak ki amúgy.

2022. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

06.31-én 😅


Szerintem bízd az orvosokra, mert neked láthatóan nem sok használható tudásod van.

2022. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 12 hetes ultrahangon majd módosítanak az időponton, ha a baba méretei indokolják.
2022. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem utolso mensim : majus 31.

Szvi.: marcius 7.

Szerintem ugy se azon a napon fogunk szulni, ami ra van irva, es ha megindul a szules ugy is be kell menni hamarabb.

Kar ezen agyalni, majd lesz , ahogy lesz.:)

2022. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!