Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4 honapos terhességet már...

3-4 honapos terhességet már bármilyen napszakban kimutat a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Juniusban volt egy olyan együttlét ahol megszakítással voltunk együtt, azóta mindig figyelünk a védekezésre.

A vérzés minden hónapban megjött azóta.

Most lenne azóta a 4.alkalom, hogy meg kellene jönnie, de késik és terhestüneteim vannak.

Ilyen előfordulhat hogy ennyiszer megjött azóta és mégis terhes vagyok?

Holnap veszek tesztet, de nem tudom ennyi idos terhességet is kimutatna e.


2022. okt. 5. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom sírjak, vagy nevessek.
2022. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha terhes vagy, nem abból az aktusból. Milyen tüneteid vannak? Az elmaradó menstruációkor semmi tünet nincs, illetve megegyeznek a PMS-el. Ha hányingered van, annak 1000 más oka lehet.

Igen nyilván erős pozitív teszted lenne bármilyen napszakban.

2022. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Még nem. Próbálkozz havonta, de valószínűleg a kilencedik hónapban fogja mutatni.
2022. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Semmi bajod "csak késik".
2022. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5#

Azt azért nem mondanám hogy semmi baja a kérdezőnek, mert akiben ilyen kérdés megfogalmazódik ott bizony (valljuk be), nem kevés baj van🫣

2022. okt. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég meredek kérdés😐

Tüneted nem most lenne...jó esetben a 2.trimeszterre elmúlnak a rosszullétek és jól vagy úgyhogy ez valami más.

2022. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!