Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zuhanyzáskor szivaccsal...

Zuhanyzáskor szivaccsal mostam meg a melleim, erre elkezdtek fájni és kicsit égni vagy nem is tudom, érzékenyebbek lettek. Kenjem be valamivel? Eddig nem volt ilyen

Figyelt kérdés
2022. okt. 6. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, csak jobban érzékeny ilyenkor a bőr. Picit meg dörzsölődött a szivacs miatt. El fog múlni. Kend be alaposan testápolóval.
2022. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi meg próbálom
2022. okt. 6. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon érzékeny a bőröm, egyszer a nyakamnál sikerült olyat csinálni, mint amit leírtál. Nem tettem rá semmit. Meggyógyult.


Ha kidörzsölődött a bőr, azon miért segítene a testápoló... az egész másra való.

Inkább fertőtlenítő vagy sebgyógyulást elősegítő készítmény kellett volna, pl levendula, shea vaj, körömvirág. De amúgy a terület miatt lehet, hogy semmi, hanem megvárni, amíg meggyógyul.


Szerintem ne használj szivacsot, nem mindenkinek jó. Főleg olyan érzékeny területen ne használd.

2023. szept. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A Neogranormon kenőcs hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére.


Keresse fel kezelőorvosát, ha tünetei néhány napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak."

2023. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már azóta fél éves a gyerekem, de köszi 😅😅😅😂
2023. szept. 21. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy gondoltam, hogy másnak is hasznos lehet.

Jó egészséget kívánok nektek!

2023. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!