Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A HCG szint változása és a...

A HCG szint változása és a méhen kívüli terhesség közt van bármi összefüggés?

Figyelt kérdés
Eddig azt gondoltam, hogy ha a HCG megfelelő ütemben nő, akkor biztosan méhen belüli a terhesség, de itt olvastam olyanról, hogy valakinek nőtt, mégis kívül volt. Lehetséges ez?

2022. okt. 9. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Laboratóriumi vizsgálat során a vér béta hCG szintje kétnaponta megduplázódik normál terhességben – méhen kívüli terhességben a méhlepény kevesebb hCG-t termel, de termel.
2022. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha duplázódik, nincs okom attól tartani, hogy kívül van?
2022. okt. 9. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Van bármi panaszod?

Vérzés, görcsök, barnázás?

2022. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel begörcsöltem, nem tudtam felállni, elmentünk az orvosomhoz, aki SOS sürgősségire küldött, mert folyadékot látott a Douglasban. A kórházban azt mondták, kicsivel több a folyadék, mint a normál, de ne aggódjak, méhen belül van petezsák. Kérdés, hogy kívül is van-e. HCG 5464 volt, szerdán megyek vissza.
2022. okt. 9. 19:00
 5/8 anonim válasza:
Kérdező mi történt azóta? Egyébként lehet normál hcg emelkedés mellett is sajnos méhen kívüli. Nekem jelenleg így van.
2023. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerdán jó magas lett a HCG, ha jól emlékszem 19000 valamennyi.

Már szívhang is volt, 5+5 napos volt akkor, ma már 18+4.

Veled mi történt kedves 5?

2023. jan. 7. 17:55
 7/8 anonim válasza:
6+4 naposan megtalálták a jobb petevezetőben. Mivel panaszmentes vagyok így kaptam egy Methotrexát injekciót és most várunk, hogy használ e és el lehet e kerülni a műtétet 🙄
2023. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom. 😞
2023. jan. 8. 08:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!