Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy 5hetes terhesen befekszek pár napra a 4 éves gyerekemmel a Heim Pálba?

Figyelt kérdés
Mármint felelőtlenség a babára nézve? Ágyat nem biztosítanak,matracon leszek… aludni nem sokat fogok gondolom.

2022. okt. 11. 23:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Mibajod lehetne?
2022. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Az 5. héten egy "szezámmagról" beszélünk. Szerinted érdekli, hogy hol alszol?
2022. okt. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
Mièrt nem megy a férjed? Én 5 hetesen állandóan hánytam, emelyegtem. Biztos nem mentem volna, csak ha nagyon muszáj.
2022. okt. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Mi bajod lesz?A 4 éves gyerekkel foglalkoznék.Még jo hogy befeküdnék vele.
2022. okt. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Tehat épp csak kimaradt q menzeszed. Mi bajod lehetne? Ne legyen már most fontosabb a következő gyerek lehetősége, mint a már meglevő 4 éves gyereked.
2022. okt. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
3as te is ritka jó anya lehetsz ha saját magad miatt nem lennél a kiszolgáltatott helyzetben lévő gyereked mellett.
2022. okt. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj!:)
2022. okt. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

6!


Azt írta, rosszul volt abban az időszakban. Szerinted mekkora élmény lett volna egy 4 évesnek a kórházban az anyja mellett, aki nonstop hany? Amúgy meg az apa is szülő. Ha a te gyereked apja nem alkalmas arra, hogy pár napig a saját gyerekét gondozza, akkor gondold át, érdemes lenne e neki másodikat is vállalni.

5. voltam

2022. okt. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

Amennyiben nem szoktál rosszul lenni, hányni, stb. simán befeküdhetsz mellé. Nem felelőtlenség a babára nézve, hiszen a babától még nagyon messze van az a kis kezdemény.. Mármint nem bántásból, de 5 hetesen még szívhangja sincs, csak egy kis sejtcsomó.

Ha 15-25 hetes lennél az már nyilván más kérdés, bár az sem lenne felelőtlenség..

2022. okt. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
34 hetes vagyok jelenleg, ha a lányommal valamiért be kéne feküdni a Heim Pálba, fel se merülne, hogy az apja menjen, és nem azért, mert alkalmatlan lenne rá, hanem mert én nem tudnék nyugodt maradni, hogy nem vagyok mellette. Betegen, idegen helyen a legtöbb gyerek amúgy is az anyját igényli, szóval már csak ezért is. Terhesség ide vagy oda. Sajnos a második terhességnél már ritán van meg az a luxus, hogy az ember lánya csak pihengessen és ábrándos pillarebegtetéssel várja a csodát, hiszen ott van a nagyobbik, akit nem lehet erre az időre a polcra tenni, ugyanúgy foglalkozni kell vele, mint eddig. És ha beteg, akkor bizony ott lenni mellette, ahogy eddig.
2022. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!