Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi befolyásolja...

Szerintetek mi befolyásolja azt hogy a baba mekkorra hajjal fog születni ? Csak genetika vagy van más is ?

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a genetika. Nem hiszem hogy bármilyen terhesség alatt szedett vitamin vagy az időjárásnak bármi köze is lenne hozzá.
2022. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem részben az. Részben meg lutri.


Fiam kopaszon született. Tényleg semmi haja nem volt, csak kis pihék.

Ezzel szemben a lányom hajkoronával. 1hónaposan gumiztam neki, 3 hónaposan már a szemébe lógott. Most 1 éves és váll alatt van neki.


Aztán ugyan az az apa, ugyan az vagyok én is.

2022. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Van már két kisfiam mindkettőnek volt haja főleg a kisebbiknek (hosszú sűrű fekete)

Most várjuk a 3.at és fura érzésem van ha k8slány lenne és kopasz.

Persze imádnám ugyan úgy.

2022. okt. 21. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Mindkét gyerekünk hajjal született. Pedig nekem (apa) már egyre kevesebb van. :-)
2022. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valahol egyszer azt olvastam hogy a fehérje bevitel valamennyire befolyásolhatja de hogy ennek mennyi valóság alapja van nemtudom
2022. okt. 21. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Miért az előző két gyereknél két pofára zabáltad a húst meg a halat? Aztán ott is volt hajuk. Ebből én annyit hiszek el, hogy ha az anyuka éhezik és a fehérjebevitel (is) túl alacsony, akkor a biológiai program szerint a fontos szervek kifejlődése elsőbbséget élvez a haj növekedésével szemben. Ez egyébként már megszületett embernél is így van: olvastam, hogy szélsőséges körülmények között élő embereknél (munkatáborba zárt éhező, agyondolgoztatott embereknél) a haj és a köröm növekedése gyakorlatilag leáll.
2022. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

De annyit mondanék hogy pofája a lónak van és enni szoktam nem pedig zabállni :)

2022. okt. 21. 13:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a sok gyomorsav-nagy haj mítosz is megdőlt, a lányommal borzalmasan szenvedtem, alig volt pár szál haja, a fiamnak sok volt én felannyi savam sem volt, mint az előző terhesség alatt.

Nem hiszem azt sem, hogy ez genetika, meg azt sem, hogy valamo befolyásolja

2022. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!