Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív terhességi tesz...

Negatív terhességi tesz ellenére szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szeptember 26-án voltunk együtt, október 11-én megjött a menzeszem ami 3 napig tartott, és gyengébb volt, mint szokott lenni. Mióta elmúlt, minden nap feszül a mellem, fáj/szúrkál a hasam alja. Csináltam 3 terhességi tesztet, de mindegyik negatív lett. Ennek ellenére lehetek terhes? Dokihoz 3 hét múlva tudok menni, így kaptam időpontot...
2022. okt. 27. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megjött, és negatív a teszted. Nem vagy terhes. A menstruáció nem kőbevésett dolog, változhat a mennyisége/időtartama, ez sok mindentől függ. De terhes biztosan nem vagy.
2022. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Tegyél rendet a fejedben inkább. Nem kell ennyire rágörcsölni a gyerek témára. Menstruáltál, ráadásul a teszted negatív. Ez azért elég egyértelmű jel. A vérzés mértéke és milyensége pedig nem egy állandó dolog, nem vagyunk robotok.
2022. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából ami miatt arra gondolok, hogy esetleg terhes lehetek, mert két hete minden nap feszül a mellem, és fáj, görcsöl, szúr a hasam
2022. okt. 27. 14:20
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as

Inkább a te fejedben kéne rendet tenni, aztán nem írogatnál hülyeségeket...

Egyáltalán nem vagyok rágörcsölve a gyerek témára, de te ezt biztos jobban tudod...

2022. okt. 27. 14:22
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Az, aki 3 negatív teszt és egy menstruáció után még mindig hiszi, hogy terhes lehet, az rá van görcsölve. A tünetek, amiket leírsz meg kb kismillió dolog miatt lehetnek, többek között a PMS tünetei is ezek. De általában azok a nők, akik nagyon vágynak a gyerekre, vagy esetleg pont, hogy rettegnek attól, hogy teherbe estek, képesek beképzelt tüneteket észlelni magukon. Ha a z állítólagos tüneteid terhesség miatt lennének, akkor az azt jelentené, hogy van annyi hcg hormon a szervezetedben, ami tünetet tud produkálni, tehát a teszted pozitív lenne.


Olvass és tájékozódj egy kicsit, mert látszik, hogy semmit sem tudsz az egész dolog mechanizmusáról.

2022. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd reálisan. Megjött a vérzésed, és negatív a teszt. Kizárt, hogy terhes legyél.

A tüneteidnek semmi jelentősége nincs, mert terhességi tünetek akkor vannak, ha van HCG a szervezetedben, márpedig a tiédben nincs, mert menstruáltál és negatív a teszt.

2022. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%
Laktózintolerancia vizsgálatra és gluténra kérj időpontot
2022. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Tutira terhes vagy. 1000 millió százalék. A megjött menstruáció és a negatív tesztek tömege semmit nem jelent. A melled feszül, a hasad görcsölget, úgyhogy terhes vagy, pont.

Ez a válasz remélem megfelel.

2022. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom a vetélés után. Volt egy hónap amikor megduzzadt a mellem (terhes tünet, gondoltam), valami szurkált, de nem úgy mint amikor elment a magzat (huuu a beágyazódást érzem, gondoltam).

Aztán késett a menstruációm, majd alig 2 napig tartott. De semmi, csak negatív tesztek.


Aztán a következő hónapban semmi tünetem nem volt, sem terhes, sem premenstruációs és mégis ott volt már az embrió.

2022. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!