Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most csinálhatott valami bajt...

Most csinálhatott valami bajt a szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem vagyok eltiltva a házasélettől, direkt rákérdeztem, de nem mertem a 15. hétig szexelni.


Szóval 4 napja szexeltünk, azóta se haspuffadás, se kemenyedes, se hasszurka, se gyakori vizelési inger, se semmi nincs, ami terhességi tünet.


Várok hétfőig, és akkor megyek orvoshoz, elképzelhető, hogy ezzel megöltük a babát?


Nem volt durva, tényleg csak pár perces, misszionárus pózban.


2022. okt. 28. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Normális terhességnek nem árt a szex.
2022. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A tunetek jonnek-mennek, de az tuti, hogy nem a szex miatt multak el, nyugi :)

15 hetes vagy, mar epp ideje, hogy egy picit konnyebb legyen a terhesseg. Allitolag a masodik trimesztert elvezni kene, bar nekem se megy igy a 17. heten se, allandoan migrenem van 😂

De a migrenen kivul semmi tunetem.


Menj el orvoshoz, ha az megnyugtat teged, de aztan picit lazulj le, kinkeserves lesz igy ez az egesz.

2022. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne légy már ennyire agyatlan, a gyerekneveléshez ennél kicsit több ész kell majd.
2022. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem lett/lesz semmi baja.. De ne vedd sértésnek, azért ez egy nagyon bugyuta kérdés.
2022. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez olyan brutál kifejezés, hogy megöltétek a babát. Inkább ártottatok neki, de nem, nem ártottatok. Ha az orvos nem tilt el, akkor nyugodtan szexeljetek amíg csak jól esik. Én most vagyok a 34.hétben, igaz, már ritkábban, de szexelünk, és a pózokat, intenzitást nem említeném 😆
2022. okt. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
15. héten nem is kellene ilyen tüneteidnek lennie, ha minden igaz túl vagy a hányingeres korszakon, kezd el élvezni a terhességet, ne legyél paramami.
2022. okt. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, hogy miért lett lepontozva a 6os válaszoló, de igaza van.

Az első trimeszteri rosszullétek elmúltak, semmi baj nincs, nyugi :)

2022. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Ha ennyire nem akarsz szexelni, más kifogást kell találnod.

Már ez is mekkora baromság, hogy 15 hétig nem. Most meg pár perc misszionárius 🤣 és rögtön keresed mivel csesztetheted már a férjed.

De szanalmas.

2022. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!