Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensturáció szerű, de nem...

Mensturáció szerű, de nem görcsös, alhasi fájdalom betöltött 33 hetesen. Jelezhet valamit?

Figyelt kérdés
Jelezheti a szülés közeledtét? Izgulok, mert van amikor elmúlik, aztán megint előjön, az utóbbi két napban egyre gyakrabban. Vagy csak ‘nő’/tágul a méhem? 1 hete voltam orvosnál, akkor még nem éreztem ilyet, érdemes ezért zaklatnom? Akkor még zárt volt a méhszáj. Volt valakinek hasonló és hamarabb indult a szülés? A 36. hétig azért örülnék ha kihúznám.

2022. okt. 29. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy a baba nő egyre kisebb bent a hely, logikusan nyomhat dolgokat, ami fájdalmas lehet. Amíg, nem szivárog a magzatvíz, nincs az összehúzódásban ciklikusság, vagy nem távozik a nyákdugó, addig nem kell orvoshoz rohanni. Minden terhesség már, hogy hamarabb vagy később fog jönni ezekhez nincs köze. Jön, amikor jönnie kell, hidd el akkor úgysem tudod visszatartani. Ezen stresszezni meg, hogy ezért nem e megszülethet előbb (még be se következett), felesleges, csak saját magad idegesíted. Nyugodj meg, gondolkodj racionálisan. Egy gyerek ilyen korban már életre képes (nyilván az a legoptimálisabb, ha 40 hétre születik), de olyanért, ami be se következett, aggódni felesleges. A terhesség vége felé ezeket a tüneteket a baba mérete és a szűkös hely is okozhatja. A szülésnek egyértelmű jelei vannak, és amíg ezt nem tapasztalod, kizárt.
2022. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek, kivéve azzal, hogy a nyákdugó távozása miatt még nem kell orvoshoz rohanni, az is csak azt jelzi hogy “majd” valamikor nemsokára beindul a szülés, de az lehet 3 nap, vagy 4 hét is.
2022. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak volt ilyen velem. Szombaton kezdődött, hétfőn kora délután születtem meg, mindezt a 30. terhességi héten. Álmában nem gondolta, hogy amikor hétfőn délben bement a kórházba, azt fogják mondani neki, hogy ma ebből baba lesz. Semmi más előjel nem volt, sem a magzatvíz nem folyt el, sem a nyákdugó nem távozott. 2 órára már megvoltam.
2022. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
34. hetes vagyok. Én is érzek ilyesmit kb 2 hete. Múlt héten minden rendben volt az uh-n, úgyhogy nem izgulok. 2 kg-nak mérték a picit, azért már igencsak lehet érezni ezt a súlyt. Első babámnál is éreztem, sőt az utolsó 2 hétben már nagyon fájt a szeméremcsontom is, annyira nyomta. A szalagok húzódnak, azt érzed.
2022. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!