Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe eshetek akkor ha a...

Teherbe eshetek akkor ha a menstruáciom sex alatt jelentkezett pár cseppel és barátom elment (ovszerba) 2X csinaltuk kb félorawal utanna eleinte ovszerel kesob anelkul és a végen megint ovszereel?

Figyelt kérdés
felunk h maradhatott e walami a péniszén igy teherbe eshettek? Ha lehet akkor ne rágalmazva írjatok vissza. értemes válaszokat várok köszike
2010. szept. 28. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A menzi miatt nagyon kevés esélye van a teherbeesésnek. A védekezés, amit leírtál, nem tűnik túl megbizhatónak sajnos, bár a félóra szünet soknak tűnik, de ki tudja. De szerintem tényleg kevés esélye van. Ha aggódsz, inkább esemény utáni, mint később abortusz.
2010. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagyon pici az esélye így a teherbeesésnek, de legközelebb nem szeretnéd inkább megkímélni magad az aggódástól? Nem vagyok tabletta-párti, én sosem szedtem, mindig óvszerrel védekeztünk, de sosem került le "akció" közben (babatervezésig). Ha Nektek igényetek van arra, hogy óvszer nélkül is együtt legyetek, miért nem mész el tablettát felíratni? Ha nem szedhetsz, még mindig használhatsz pesszáriumot pl, nőgyógyász meg tudja mondani, mekkora kell, és meg lehet rendelni a neten. Engem tönkretett volna, ha állandóan a teherbeeséstől kellett volna rettegnem... 23 hetes kismami
2010. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Már is nyugotabb vagyok 1kicsiket:)

2010. szept. 28. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elnyugtalanítani,de én pont a mensim alatt estem teherbe az előző terhességemnél...

Persze nagyon kicsi az esély rá,de hát mi nagyon termékenyek voltunk/vagyunk...:)

Nem szabad addig parázni rajta,amíg tényleg nincs baj,mert beképzelhetsz magadnak tüneteket és elég nyugtalanná válnak emiatt az éjszakáid...

Szóval az esély meg van rá,de nagyon ritka...

Reméljük nem lesz semmi...:)

2010. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!