Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gynoflor használata terhesség...

Gynoflor használata terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy a Gynoflor vaginális tablettát tényleg lehetséges egészen a terhesség végéig használni? Október 4.-ikén voltam nőgyógyász mellett és ott a vizeletben kiderült hogy egy kis baktérium jelent meg viszont semmilyen veszélyt nem jelent, szimplán csak nagyon kis mennyiségű baktérium és a Gynoflort használjam. Amikor elfogyott, telefonáltam a nőgyógyászatra hogy már teljesen elfogyott a gyógyszer, erre azt mondták hogy azt egész terhesség végéig kell használni, azóta meg egy párszor használtam de nem tett jót már utána mivel néha olyan érzésem volt alulról mintha égető lenne szóval egy pár napja nem használom inkább, legközelebb most pénteken megyek vissza a dokihoz és majd ott megemlítem ezt de addig, esetleg valaki hallott már olyanról hogy egész terhesség végéig muszáj használni? 12 hetes terhes vagyok egyébként. Csak azt nem értem hogy ha megyek majd most pénteken és a vizelet is rendben lesz már, akkor minek kell tovább használni, miért muszáj? Köszönöm a válaszokat, nagyon várom a véleményeket.

2022. okt. 31. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Végig használd
2023. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!