Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyósom takarított a fürdőbe,...

Anyósom takarított a fürdőbe, be mentem valamiért, és nagyon hipo szag volt, Max 2 percet voltam bent. Ugye ez nem okoz gondot? Próbálom kerülni a vegyszereket de nemtudtam mit csinál ott éppen. 21hetes vagyok

Figyelt kérdés
2022. nov. 1. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod.
2022. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem gondolod, hogyha ennyi bajt okozna, akkor már kihalt volna az emberiség?!

Én 25 hetes vagyok, és mivel a párommal ketten élünk a lakásunkban, ezért mindent én takarítok, és még élek, pedig múlthéten sósavaztam is.. :D

2022. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem öntötte össze a hypo-t, Domestost más, savas vegyszerrel (sósav, vízkőoldó), akkor nincs gond, ki kell szellőztetni.

Valamiért nem közismert, hogy a klórtartalmú tisztítószerek savval keveredve klórgázt eredményeznek, amit az I. világháborúban harci gázként alkalmaztak.


[link]

2022. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Lehet inkább neked kéne takarítani és nem az anyósodat ugráltatni!
2022. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha érezted a hypo szagot, és egyébként is parázol, minek. maradtál bent?

Most utólag már mem mindegy?!

Egyébként semmi bajod nem. lesz.

Tudod aa kórházban is fertőtlenítenek, és van aki hónapokig bent fekszik

2022. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Jajj. Erdőben élsz és az elmúlt 21 hétben nem voltál autók közelében? Mert ha sétálsz egyet a városban, vagy amíg várod a buszt, sokkal több mérgező anyagot szívsz magadba, mint ez a két perc hypo szippantás.


Én is takarítok hypoval, zsíroldóval, sósavval is ha nagyon muszáj, de eszembe nem jutott volna, hogy ebből bajunk lehet.

Ne legyél már ilyen para.

Nyilván senki nem inhalálja be, de ha nagyon zavar a szaguk, akkor pl felteszek egy ffp2 maszkot és kész.


Sőt a minap kiejtettem a kezemből a mosóport és a földet éréskor egy óriási mosópor felhő csapódott az arcomba. Szerencsére a szememet meg a számat még időben becsuktam, de az orromba így is beleszállt egy csomó. Kifújtam, kibugyogtattam egy lavor vízben és mentem tovább a dolgomra.


Hosszú lesz így a terhességed ha minden ilyen apróságon fennakadsz.


Egyébként nekem is első babám, 22 hetes, de igyekszem a realitások talaján maradni.

2022. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem lesz bajod, de ha félsz, vegyél bio vegyszereket és takaríts azokkal
2022. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megittad, vagy mire iranyul a kerdes ?
2022. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!