Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesség esetén ha...

6 hetes terhesség esetén ha nincs panaszom, esélyesebb, hogy minden rendben van, ugye?

Figyelt kérdés
2 sikertelen lombik után ezúttal pozitív lett a teszt, viszont csak 7 hetesen várnak uh-ra. Hányinger, émelygés, mellfeszülés, erős szagérzékenységen kívül mást nem érzek, nincs vérzés, görcs, néha feszül kicsit lent, de amúgy jól vagyok. Túl sok negatív tapasztalatba botlottam, a lombik miatt pláne rizikósabb a babavárás, néha elkap a félelem, hogy nehogy valami baja legyen, hiába érzem jól magam. Kértem korábbra időpontot uh-ra magánba, de még ott is mondta a hölgy, aki az időpontot adta, hogy hát igen, lombiknál sokkal nagyobb az esély a méhenkívülire, szerintem ez zaklatott most fel megint... Valaki segítene, hogy ha amúgy jól vagyok, akkor azért az bíztató, ugye?

2022. nov. 2. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem vérzel és nincsnek görcseid az mindenképp jó, de sajnos önmagában nem sokat jelent. Sajnos ezt nem lehet megmondani, mert van akinek 0 nulla tünettel minden rendben, másnak meg erős tünetekkel elhal a magzat. A lényeg, hogy nagyobb az esély arra, hogy minden rendben van, mint hogy nincs.

Szorítok nektek!

2022. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a 3.sikerült aztán missed ab lett belőle.Nem ijesztgetni akarlak csak leírom a tapasztalatom.Attól hogy nekem ez lett nem lesz mindenkinek ez a vége.Várd ki türelmesen a végét mást nem tudsz tenni.Mindent megtettél hogy sikerüljön,a többi már nem rajtad múlik.Próbálj kicsit megnyugodni.

Én ha még egyszer sikerülne esetleg akkor már sokkal nyugodtabb volnék mivel mindent megtesz az ember de nem övé az utolsó szó sajnos.Teljesen mindegy ilyen szempontból hogy lombik vagy nem mert ha nem akar megmaradni akkor úgy sem fog.De ne erre gondolj hanem arra hogy minden rendben van.

2022. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, hát igen, kétesélyes. Elmegyek 6 hetesen is uh-ra, hogy legalább minél előbb tudjam, hogy jó helyen van-e egyáltalán, optimista vagyok, de néha kicsit megzuhanok, idő kell mire összeeszkábálom magam újra :)
2022. nov. 2. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne stresszeljrá, az nem tesz jót.

Ezt sajnos ki kell várnod..

Változtatni úgyse tudsz rajta.

Minden rendben lesz, állj pozitívan a dolgokhoz!:)

Sok sikert!

2022. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, igyekszem! :)
2022. nov. 4. 10:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!