Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hete nincs meg es volt egy...

Horvath leticia kérdése:

3 hete nincs meg es volt egy negativ es utana 4 pozitiv tesztem de tegnap voltam ultrahangon es nem lattak semmit es mehen kivuli terheseg se lathato mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

#Terheseg es menstruacio
2022. nov. 4. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Szemésznél voltál?🙃

Komolyra fordítva:

Semmi.

Van olyan, hogy kimarad egy hónap. Megborul kicsit a hormonháztartás. Aztán vagy megjön, vagy ha a köbetkező hónap is k8marad, akkor doki, endokrinológus.

Gondolom a pozitív tesztek igazából nem voltak pozitívak...

Ha BÁRMI is lenne, 3 hetes késésnél látták volna, hidd el.

2022. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt ilyen, nem látták sehol, pedig durván pozitív tesztjeim voltak, jól meg is ijedtünk. 8 hetesen beindult a vérzés, 2 hétig vereztem, mire kiürült. Azóta se tudjuk, hol volt, de tutira volt valami valahol, csak szerencsém volt, hogy magátol elment. Te se hagyd rá, menj vissza és kérj hcg vérvételt 2 naponta. Ha emelkedik és még mindig nem látják, az baj.
2022. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom miert kell flegmazni..

Na mind1 eross csik volt a teszten nem "kamu" tesztek voltak

2022. nov. 4. 12:45
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat
2022. nov. 4. 12:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 hete késik, akkor annak 7 hetes terhességnek kellene lennie, szívműködéssel.

Látták volna, ha lenne.

2022. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lett + a teszted, lehet kimaradt volna egy ciklus így akár jóval később is lehetett ovud.
2022. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Előre is elnézést kérek, nem károgni akarok, de én sem hagynám annyiban a dolgot.

Ha nem látnak terhességet sem méhen belül, sem kívül, a tesztek viszont egyértelmű pozitívat mutatnak, akkor máshol lehet a gond. Az okot mindenképpen ki kell deríteni és amint lehet kezelni.

2022. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

7 hetes terhesen nekem mar volt szivhang es jol lathatoan, mehen belul volt egy folt. Azaz a baba.


Ezt ne hagyd annyiban tenyleg, mert ha pozitiv a teszt, akkor valahol van valami.

2022. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Én is pozitív teszttel mentem a nőgyógyászhoz, nem látott semmit. Rögtön másnapra elküldtek vérvételre, az elég magas volt, de nem duplázódott rendesen, úgyhogy elkezdtek gyanakodni méhen kívülire is, mondván az nem mindig látszik. 1 hétig feküdtem kórházban is, mert még mindig nőtt a hcg, de sehol semmit nem láttak ultrahanggal, végül laparoszkópiás műtét lett, hogy megtalálják… Szóval ja, szerintem ne hagyd annyiban, ha láttad a pozitívat és már a 7. hét körül lehet, akkor érdemes vért vetetni, nehogy tényleg rossz helyen legyen.
2022. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként az hogy “3 hete nincs meg” mit takar? Késik már egyàltalán? Mert ezt úgy is lehet értelmezni szerintem, hogy 3 hete múlt el az előző. 😄

És úgy viszont persze hogy nem lát semmit.

Ha 3 hete késik akkor a többiek már megválaszolták.

2022. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!