Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél mikor szűntek meg a...

Kinél mikor szűntek meg a görcsök? 7hét6napnàl jàrok!

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy ha alhasi görcsökre szedtetek magneziumot, vagy magnezium krémet hasznàltatok, ez a kombò mikor kezdett hatni? Mikor múltak el vagy lettek nagyon enyhe görcseitek?

Én màr az első pillanattol kezdve napi 1 mg+b6 ot szedek plusz napi 3x kenem magnezium krémmel a hasam.

Azért ezt vàlasztottam mert ha tobb mg-t veszek be azonnal hasmenésem van.. az összes magneziumtól :/

Nagyon sokat fekszem, pihenek. Dolgozni sem dolgozok az elso pozitív teszt òta! Minden stresszfaktort kiiktattunk a pàromnal :)

Most vagyok 7hetes6napos a pocaklakòval!

Volt màr több veszteségem is... Mindig leàlltak a görcsök rà kb 1,5 napra pedig beindultak a dolgok.

Most màr 3 napja enyhén érzem csak a görcsöket..

Van/volt valaki hasonlò cipőben?

Tudnàtok segíteni? Tapasztalatokat írni?

Köszönöm előre is!



2022. nov. 6. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem normális, ha nagyon erős görcseid vannak. Az orvosod mit mondott?
2022. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A legelejen durvak voltak, akkor mondta a magnezizmot, es megbeszeltuk, hogy kremet is fogok hasznalni. Szedem pluszba progeszteront is!

Enyhitett ez a kombo az alhasi fajdalmakon, es elmultak. Most pedig 3 napja eppenhogy erzem neha.

2022. nov. 6. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
6-7 hetes korig rendszeresen, utána kb 10 hetes korig időnként. Azóta teljesen más jellegű érzések, inkább feszül sokszor az alhasam.
2022. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rettenetesen fájt a hasam.Kb.10.hétre lett jobb.Most 20 hetes vagyok és még mindig fájdolgál néha.Ritkábban,meg enyhébb ,de fáj.Lehet mert nő a méh.
2022. nov. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3as koszonom a valaszod ☺️

Ritkan erzem enis mar, inkabb huzodik a hasam, meg a derekam ami neha sajog.

Akkor siman lehet ez noalis dolog nalam 🙏

4es

Orulok,hogy enyhultek a gorcseid! Tudom,hogy a terhesseg vegeig kisernek ilyen jellegu fajdalmak.

Csak neha megijedek amikor valtozik valami, ami lehet hogy teljesen normalis ☺️


Ti is hasznaltatok magneziumot?



Koszonom a valaszaitokat!

Kicsit megnyugodtam ☺️

2022. nov. 7. 07:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egész terhességemet végigkísérte ez a menstruáció szerű görcsölgetés, semmit nem ért a magnézium, ellenben úgy f*stam tőle, mindegyik fajtától, mintha a fenekemen át pisiltem volna. Soha semmi eltérést nem láttak, azt mondták, ilyen alkat vagyok, aki különösen érzékeny a méh és a kismedence alaki változására.
2022. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6os!

Szegeeeny, en is igy jartam a magneziummal. Tokmindegy volt hogy milyet szedtem..

Erzek enis neha mensi szeru dolgokat, de inkabb a feszules es huzodas a jellemzobb az utobbi egy hetben!

2022. nov. 8. 15:14
 8/8 anonim ***** válasza:
4 vagyok.Magnerotot szedek,attol sokkal jobb.
2022. nov. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!