Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy baba és ikrek között van...

Egy baba és ikrek között van az elején tüneti különbség?

Figyelt kérdés
Akinek volt egy baba, majd ikrek, az észrevett valami különbséget a két terhesség között? Pl: erősebb teszt, erősebb tünetek?
2022. nov. 8. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, két egyes terhességem és egy ikerterhességem volt, eleinte nem volt semmi különbség, kb félidö után lett csak.
2022. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a teszt (ugyan az a márka, típus) erősebb volt, de a tünetek nem voltak erősebbek később, mint egy babával.
2022. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is azért gyanakszom mert ugyanazzal teszteltem a mostani terhességemnél, mint az elsőnél. És sokkal erősebb és hamarabb is látszik mint régen.

Van esély ikrekre ugyanis több petesejtem ért meg (meddőségi kezeles).

2022. nov. 9. 08:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkkkkal rosszabul voltam / hányás , fáradékonyság/ az első trimeszterben mint az egyesekkel. Utána meg csak a pocaknövekedés volt erőteljesebb :)
2022. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem hamarabb lett pozitív a teszt az ikrekkel. Illetve reggeltől estig aludtam volna. Sajnos az ikrekbol csak egy maradt meg.
2022. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kiderült azóta, ikreket vársz végül?
2023. jan. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ikrek. Egy kislány🥰
2023. jan. 22. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhh gratulálok ❤️
2023. jan. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen🥰🥰
2023. jan. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!