Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12.hetes vagyok és ma elég...

12.hetes vagyok és ma elég sokat fájdogált a hasam az orvos szerint normális, nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A terhes nők közel 100%-ka tapasztal fájdalmat a terhesség alatt. Természetes folyamat, hiszen a belső szervek helyzete változik, a méh nő, a szalagok nyúlnak. Semmi okod aggodalomra.


Fájdalom, görcs akkor jelent bajt, ha vérzés társul mellé, illetve ha olyan elviselhetetlen, hogy az ágyból sem tudsz kikelni miatta (bár utóbbi azért jelentősen függ az egyéni fájdalomküszöbtől is).

2022. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előző terhességnél nekem is pont a 12. héten fájdogált. Nem volt semmi gond. Nekem nem volt erős a fájás.
2022. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. nov. 11. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!