Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fura kèrdèsem van,de legközele...

Fura kèrdèsem van,de legközelebb 1hèt mùlva megyek dokihoz.Normàlis?Vagy aggòdjak?

Figyelt kérdés
24hetes kismama vagyok ès èszrevettem,hogy megvan duzzadva oda lent.Màsodik terhessègem,anno nem volt ilyen problèmàn.Ezèrt is nem tudom,hogy most mitől lett.Elmùlik szülès utàn?Nagyon nem tetszik a làtvàny,duzzadt eres..🙄
2022. nov. 15. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, el fog múlni.
2022. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Normális.


Nekem is a 2. Terhességnél volt.

Pufip.cinak hívtam🤣😂

2022. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is megduzzadt, sőt szűkebb és érzékenyebb is lettem.

Ennek az lett az eredménye, hogy amúgy sem vagyok egy frigid asszony, de a férjem örömére, végig aktív és jó a szexuális életünk :)


Jó hát kicsit pufinuni lett, de az igazából annyira nem zavart egyikőnket sem. Na meg most a végén én már nem is látom :D

2022. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!