Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok, az epesavam...

27 hetes vagyok, az epesavam a felső határérték felett van. Kinek mivel kezelték?

Figyelt kérdés
8,50 az értékem, a maximum pedig a 6
2022. nov. 15. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen a határérték 19, szóval ez nem igényel kezeklést. Miért néztek epesavat?
2022. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már amennyiben micromol/literről beszélünk ugye, mert mértékegységet nem írtál.
2022. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom kérte, 8,50 umol/l .. a leleten a felső érték 6,00
2022. nov. 15. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem, hogy a leleten a felső érték 6, de attól még terhesen nem ennyi a normál érték. Ahogy az összes labor normál tartomány sem terhesekre van, ez se. Ha 8,5 umol/l az epesavad, akkor semmi bajod és nem kell kezelni. Ha viszketsz, és azért lett nézve, akkor sincs terhességi epepangásod, csak terhességi viszketésed.
2022. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm nem tudtam. Ma kaptam az eredményt, dokival még nem beszéltem. Nincs viszketésem csupán elővigyázatosságból néztük :)
2022. nov. 15. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!