Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a jósló fájás?...

Milyen érzés a jósló fájás? Mikor jelentkezhet legkorábban? 2 napja néhány másodpercig a derekam felé sugárzó enyhe görcs jelentkezik. Hamar elmúlik de éjszaka is felkeltem mert enyhén menstruáció szerű görcs volt. 6hónapos terhes vagyok

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan, mintha egy zsinórt elkezdenének húzni a hasam aljában. Nem tudom jobban leírni. Fájni nem fáj, de nagyon bekeményedik a hasam, és a vége felé a derekamat is érzem.

De múltkor pl olyan volt, ami derékból indult és a szeméremcsontomnál végződött, de ez sokkal rövidebb, viszont fájdalmasabb volt.

Szedj magnéziumot, és pihenj.


31 hkm

2022. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Nem tudom hogy mi lehet akkor velem, de elég ilyesztő..

Hétfőn megyek ultrahangra.

Félek a koraszülés veszélyétől.

2022. nov. 16. 18:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!