Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen mennyire biztosan...

15 hetesen mennyire biztosan állapítják meg a baba nemét? A szülészorvosom (nem szonográfus) nézte hüvelyi uh-val a rendelőjében és azt mondta inkább kislány mint kisfiú. Elhihetem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem :) Sajnos biztosra mindig csak a szülőszobán lehet mondani, hogy fiú vagy lány. Hacsak nem tényleg teljesen egyértelmű, hogy van-e ott valami vagy nincs.

Az, hogy a doki azt mondja inkább ez mint az... Hát az sosem biztos.

2010. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mutatta a szeméremnyílását is.....
2010. szept. 29. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,az én dokim is 15 hetesen mondta meg,hogy kislány és az is lett,ja és ő is mutatta a szeméremnyílását!
2010. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg lány lesz, ha ennyire mutatta magát! Nekem 18 hetesen azt mondták, hogy inkább lány. Egy hét múlva 4D-n viszont beterpesztett, és kukija volt :-)
2010. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hacsak nem tényleg teljesen egyértelmű, hogy van-e ott valami vagy nincs. "

Ezt írtam. Akkor a te esetedben egyértelmű, ez nem kérdés.

2010. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem túl picike ehhez? hiszen a combcsontja is csak 18 mm volt, akkor mekkora lehet a kis nunija?
2010. szept. 29. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

8 hetesen már látszik, csak UH-n nem (boncoláson láttam, de nem akarlak ilyenekkel rémisztgetni). Szóval nem, nem kicsi, már bőven elég érett ahhoz, hogy látszódjon.

Tehát érett, egészséges kisbabád van/lesz! Gratulálok hozzá!

2010. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

8-9 hetesen kezd kialakulni, addig egy ugyanolyan kis pötty-kezdemény van ott nekik :D

12 hetesen már "kész a baba", így látható 4d-n, csak azon sok múlik ugye, hogy mutatja-e.


Én még nem hinném el, majd a 18 hetes uh-n, de talán valószínűbb így már.

2010. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!