Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek ezek az adatok?...

Mit jelentenek ezek az adatok? Uterus üregében szabályos petezsák látható. Átlagos átmérője 7 mm, amely 5 hetes terhességnek felel meg. Vérzésre utaló UH jel nincs. Ab. imm. S.7. /élő grav/ fenyegető vetélés barnás folyás miatt.

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű. Mi nem érthető?
2010. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű.Van petezsák,amely 7mm,5 hetes a terhesség.Élő terhességről van szó,de mivel barnás folyásod van ezért oda kellett írni,hogy fenyegető vetélés,holott vérzést nem talált az orvos.Kaptál rá valamit?
2010. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utrogestant...köszi a válaszokat
2010. szept. 29. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon kíváncsi vagyok, hogy vagy. Hasonló cipőben járok, nekem második terhességem, elsőből egy 1 éves fiam van. 5 hetesen voltam dokinál, akkor 21 mm petezsák volt, szabályos, semmi kóros. Aznap du. volt egy kicsi vérzés, barna folyás, másnap emiatt újra vizsgálat, akkor már 6 hetesnek mérték, volt szívhang, 5 mm-es magzat. Utrogestant kaptam (előző terhességemnél is volt hasonló, akkor áll. a méhlepény volt közel a méhszájhoz, attól volt a barnázás). Vérzésre utaló jel nincs, nekem is ezt írták rá az uh leletre. Azt mondták, hogy a vérzés (ami minimális, ezért látszik barnának, mire "kiér") lehet bármitől, lehet természetes (pl. méhnyálkahártyából leváló darabok, méh alakulása miatt elpattanó erecskék, vagy akár a terhesség miatt vérbő hüvelyfal sérülési is). Azóta jól vagyok, bár néhány csepp sárgás folyásom még van néhanapján. Orvoshoz csak jövő héten megyek, de reménykedem benne, hogy ha baj lenne érezném. Görcs, fájdalom, erős vérzés sosem volt. Szóval a leletedet közelről ismerem, szerintem kivárás és pihenés. Azért majd mesélj, mi történt, sok szerencsét.
2010. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia utolsó válaszoló! Hát remélem minden rendben lesz veled. Én sajnos nem sok jóra számíthatok. Nekem csak 7mm és én aug.11 körül jött meg utoljára, tehát akárhogy is nézem az 7 hét és nem öt. Nálam még semmit nem látott petezsákon kívül. Hasi uh volt. Kaptam utrogestant tegnap óta használom még mindig barnázok ,mintha kezdene megjönni.Írtam már egy másik kérdést is ide ,nagyon rendesek voltak a lányok, jó tanácsokat kaptam, 2 hét mulva kell visszamennem ha addig nem véreznék nagyon, kíváncsi leszek lesz e valami változás.Pihennem kell addig.Félek hogy már elhalt a terhességem csak még nem ürült ki. Jó lenne már biztosat tudni. Veled mi van azóta?
2010. szept. 30. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége a történeteknek?
2015. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem is érdekelne, hogy mi lett a történet vége.

28N 6hkm

2016. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!