Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jutavit magzatvédő vitamin...

Jutavit magzatvédő vitamin vélemények?

Figyelt kérdés

Van aki szedte ezt?

Megfelelő mennyiségű vitamin van benne?

5hkm


2022. nov. 20. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Honnan tudjuk? Bírom ezeket a kérdéseket. "Melyik a legjobb vitamin?" Honnan tudjuk mégis? Látjuk, hogy mi van benne, mennyi hasznosul, VAN-E EGYÁLTALÁN BENNE VALAMI? Lehet, hogy egy nagy kamu az egész.


Szedj egyet, ami a legolcsóbb vagy ami megtetszik, azt csá. Szívesen.

2022. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kedves 1.

Beléd aztán nagyon sok intelligencia szorult 😖

Szomorú, hogy ilyen emberek vannak.

Mert itt névtelenül mehet a támadás, kommentelés…

2022. nov. 20. 20:22
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ, neked van-e valamiből hiányod...

Amúgy meg kinek mi válik be. Lehet bírni fogod, de az is, hogy hánysz tőle mint a lakodalmas kutya. Lutri.

2022. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, milyen támadásokat vizionálsz.

Az első teljesen korrekt választ adott.

2022. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az Elevitet ajánlotta a barátnőm, ő pl. azt szedte, és már két egészséges babája is van. Nekem ennyi indok elég volt. A többiről nem hallottam másoktól.
2022. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Femy baby dm-ben kapható vagy a Mivolis-os A-Z-ig mama vitamin is jó szintén dm-es.
2022. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
Én szedtem, nekem nem vált be. Előtte Gravidat szedtem, teljes más volt. Jobban hasznosult a szervezetemben.
2022. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

Nekem meg vitaminok nélkül született két egészséges gyerekem (és nem kellett külön szedni semmilyen vitamint, ásványi anyagot a terhességem alatt).

Akkor ez most érv a vitaminok feleslegességére?


A gal vitaminja elvileg a legjobban összerakott felszívódást vizsgálva, viszont a legtöbben hánynak is tőle rendesen.

(bár elvileg ez főleg a K vitamin hiány okozza, ami pótlásával ez is meg van oldva, de saját tapasztalat nincs)


A femy baby annyival jobb, hogy ot van külön Omega3 kapszula is. Az sok vitaminnál nincs.

2022. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
27%

2 féle normális várandós multivitamint lehet kapni Magyarországon.


1. Wise Tree Naturals Baba-Mama Multivitamin

A lehető legjobb molekulaformákat tartalmazza minden egyes vitaminból és ásványi anyagból. Van benne elég magnézium, +DHA (Omega3) és kolin is amik fontos hatóanyagok a baba agyának fejlődésé szempontjából.

A napi adagja: 2 db kapszula reggel + 6 pumpa az olajos folyadékból (ebben vannak a zsírban oldódó vitaminok) + délután 2 kapszula + este 4 kapszula, így egész nap el vagy látva vitaminokkal.

Link: [link]


2. GAL Babaváró

Jó minőségű hatóanyagok, 4 db pici kapszulából áll egy napi adag. Magnéziummal mindenképp ajánlott kiegészíteni még.

Link: [link]


Én minimum a GAL Babavárót venném.

2022. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Sztem az orvost kérdezd meg. Nekem pl a femibiont javasolta. Na én szedtem is szépen vagy 6 hónapig, aztán úgy vtam vele a végén, hogy jó lesz nekem valami olcsóbb is. Pl ez a jutavites. Jól le is lettem teremtve, mert a pajzsmirigyemen voltak terhesség előtt göbök és emiatt a jutavit nem jó mert több vagy kevesebb (erre már nem emlékszem) jód van mint a femibionban. Szoval amúgy nem volt tőle semmi bajom (pl a gravidatol hányingerem és szekrekedesem volt) de megsem volt nekem javasolt.
2022. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!