Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell aggódnom a baba méretei...

Kell aggódnom a baba méretei miatt?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam sztk-ban terhesség megállapításon. Menzeszem szerint 6+5 voltam, ezért gondoltam már szívhangot is fogunk hallani, mivel kislányomnál ilyenkor már volt. Azt tudni kell, hogy tegnap futószalagon mentek a nők a nőgyógyászaton, így nekem is csak annyit mondott a doki egy gyors hüvelyi UH után, hogy: "Terhes, 2 hét múlva kontroll." Csak itthon néztem a papíron, hogy az van ráírva, hogy "grav. S. 5." meg hogy "éles szélű petezsák FS: 16mm". Szinte biztos, hogy az ovulációm akkor volt, mikor én gondolom, a tesztem is nem várt napján 25-ös teszten délutáni pisiből már halvány volt. Szóval nem értem ezt a majd' 2 hetes lemaradást. Valószínű nem fejlődik rendesen, és el fog menni? :(
2022. nov. 22. 05:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el magánrendelésre, ott rendesen megvizsgálnak.
2022. nov. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A 6. hét elején már látszódia kell embriónak. Nekem lombik miatt pontos volt a terhességem kora, és 6+0 hetesen 2,5 mm-es embrió is volt.


Mivel időben pozitív volt a teszted, ez tényleg nem túl biztató.

2022. nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egy hét lemaradás nálam sajnos nem jelentett jót. Ahogy az első is javasolja, érdemes lenne elmenni egy másik orvoshoz is.
2022. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A petezsák mérete szerint is majdnem annyi vagy, nem 5 hetes. Ekkora petezsákban még a legvaksibb orvosnak is kéne már látnia legalább egy szikhólyagot. Én is elmennék egy normális orvoshoz, ha kell, magánrendelésre.
2022. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hátha valakit érdekel, vagy esetleg lesz más is ugyanebben a cipőben.

Ma voltam magánrendelésen, és minden rendben. 7+6 hetesnek mérte a babát és hallottuk a szívhangját is☺️

2022. dec. 2. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hír! Boldog babavárást! 🙂
2022. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyos vagy!🙂
2022. dec. 2. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!