Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. héten vagyok, már két...

14. héten vagyok, már két napja elviselhetetlenül fáj a torkom nektek mi használt ha voltatok ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Gyógyszert semmi félekép nem szeretnék bevenni
2022. nov. 25. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mézes tea,langyos sós víz gargalizálása, esetleg gyógynövényes szopogatós tabletta. Gyógyszertàrban biztos tudnak ajánlani kismamáknak valót. Jobbulást!
2022. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok terhes viszont ha egy jó nagy evőkanál mézet bekapsz egy gerezd fokhagymával akkor enyhülni fog a fájdalom.Ezt naponta 3-szor csináld és el fog múlni gyorsan.Nekem is fájt pár napja kegyetlenül és csak ez segített,a többi módszer nem jött be.Terhesen ezt a módszert amit leírtam nyugodtan alkalmazhatod hisz ezek natúr dolgok és a legjobbak is egyben.Nekem annyira fájt a torkom hogy aludni sem tudtam.Van most valami betegség ami terjed.Csak a torkom fájt láz és egyéb problémám nem volt.

Jobbulást!

2022. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen háziorvos! Egy sima torokgyulladás is csinálhat olyan gyulladást a szervezetben,amitől el lehet vetélni. Inkább egy adag antibiotikum,mint egy vetélés...,de te tudod. Sajnos személyesen is ismerek olyat a családban,akinek emiatt ment el a teljesen egészséges kisfia a 16. héten és még meg is alázták,hogy hogyan lehet terhesen ennyire felelőtlen.
2022. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekemsemmit nem.írt fel a doki terhesség miatt.

De lehet van vénynélküli valami a gyógyszertaárba

2022. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen cukorka szerű.de a negro pl

Mezes tea,csoki ezek.kérget csinálnak a torkodra és egy ideif tuti nem.fáj

2022. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Egy virusos torokgyulladastol nem lesz bajod.

De egy bakterialis mandulagylladastol elvetelhetsz. Nem kell it hoskodni, hogy nem veszel be gyogyszert, ment pont ezzel megolheted a magzatot. A legtobb gyogyszer egyebkrent biztonsaggal szedheto terhessegben.

2022. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az elgepelesert, egyik kezemben baba alszik.
2022. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én bevettem terhesen is szedhetô fájdalomcsillapítót, az használt. Nem szenvedtem ilyen házi módszerekkel.
2022. nov. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!