Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma éjszak megfájdult a farokcs...

Ma éjszak megfájdult a farokcsontom, de nagyon. Van ennek köze a terhességhez? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha butaságot kérdezek!
2010. szept. 30. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Van.

Terhesség alatt az ízületek lazábbá válnak (felkészülve a szülésre).

2010. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nitókrisz ***** válasza:

Szia!


Hány hetes vagy? Lehet köze, mivel tágulsz :-) A farokcsont a keresztcsonttal van kapcsolatban, ami bizony kimozdul szülésnél is (akkor van gáz, ha nem tud).

2010. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős terhes lehetel. De lehet köze hozzá.
2010. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 26 hetes vagyok.
2010. szept. 30. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 21 hetes vagyok de nekem is fáj már hetek óta, van, hogy annyira, hogy alig bírok felülni/állni az ágyból. Én azt olvastam, hogy azért van mert tágul a medencénk. :-)
2010. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hát bizony hogy van köze, én egy hónapja alig bírok aludni, vagy járni miatta. Már ortopédiára is kellett mennem miatta! Igaz nem tudnak vele mit kezdeni mert a terhesség miatt fáj. Egy picit tornáztathatom a lábaimat fekve azt mondták, hogy mozogjon a medencecsontom és nem tapadnak le az izmok.
2010. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jajj de jó hogy nem vagyok egyedül. Félre ne értsetek, nem örülök hogy más is így szenved, de engem még az orvos is kinevetett amikor mondtam neki. Állítólag neki még senki sem panaszkodott erre. Én is 22 hetes vagyok és már hetek óta kínoz, nekem a kismamatorna sokat segített sztem próbáld ki. Az biztos hogy akkor nagyon fáj mikor a gyakorlatokat csinálod de utána napokig jobban érzed magad tőle.
2010. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Megkérdezhetem milyen gyakorlatokat végzel?

2010. szept. 30. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!