Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24.hét terheléses cukorvizsgálat?

24.hét terheléses cukorvizsgálat?

Figyelt kérdés

0 perc 4.2

60 perc 8.0

120 perc 7.1

Sose volt még ilyen magas. A referencia tarományba még benne van. Volt valakinek hasonló? Mit mondott rá az orvos?


2022. nov. 29. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont ugyanilyennel fogtak dietara. Utolag kiderult, hogy jo otlet volr, mert a 32. hettol mar nagyon figyelnem kellett, hogy mit eszek, hogy hataron belul maradjanak az ertekeim.

Azota megszultem, minden rendben volt. :) Az ertekeim normaizalodtak.

2022. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem gond követem, 2 hét múlva megyek én is, és eléggé tartok tőle,mit fog mutatni. 💚
2022. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 7,8 a határérték, de én a helyedben, így 7 felett inkább diétáznék. :)
2022. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mi rendelőnkben 7 fölötti értékkel diétára fogják a kismamákat.


Nekem 5.2 volt a nulladik mérés, 6.7 lett a 120 perces, félidős mérést nem csináltak, és szóltak, hogy figyeljek oda mit eszem, iszom.

2022. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor jó az eredmény, ha a normál tartományokon belül is visszatér a 2 órás eredmény a 0 perces érték közelébe, de nem alá. Bizony, célszerű lenne odafigyelni az étkezésre.
2022. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!