Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelentős agykamra tágulat,...

Jelentős agykamra tágulat, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segitseget szeretnek kerni, nagyon megijesztettek, es tapasztalatokra lennek kiváncsi ha volt valaki ilyen helyzetben. 18. Genetikain voltunk ahol jelentős kétoldali agykamratagulatot lattak(13mm) azt mondta kevés esélyt lat rá h egeszseges legyen es az is lehet hogy meg kell szakítani a terhességet. Én ezt egyelőre nem akarom elhinni. Tovább küldött, de csak jovohet hétfőre kaptunk idopontot, természetesen addig nem várunk es holnap valahova megpróbálunk minél előbb idopontot keríteni. Bárki volt már hasonló helyzetben itt? Tényleg ennyire rossz a helyzet? Koszonom a válaszokat!

2022. nov. 29. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a Babagenetika Egyesületet. Segítenek mindenben.
2022. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Helyileg merre vagytok? En javasolnék egy kiterjesztett prena tesztet(ne csak down szindrómája). Mi tavaly hasonlo helyzetben voltunk. Felhívtam őket es a czeizel intézetben fogadtak masnap. A tesztre 3 napot vártunk. Szerencsere minden rendben volt. Persze sajnos nem olcsó :(

Kitartast! Kívánom a legjobbakat Nektek!

2022. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Jaj én csak kívánom hogy minden rendben legyen. Én majd december 13-an megyek a második genetikaira. Rettentően izgulok. :(
2022. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Én nifty-t csináltattam,drága de tutira mentünk.
2022. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
A 13 mm tényleg nagyobb, mint a normális, de folyamatában lehet csak értékelni, tehát, hogy tágul-e tovább. Ha igen, akkor vízfejű lesz és egész életében problémái lesznek. Ha beigazolódik a gyanú, biztos, hogy nem tartanám meg.
2022. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!