Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség legelején tapasztalt...

Terhesség legelején tapasztaltatok kiütést a hason, háton, karokon?

Figyelt kérdés
Arról olvastam, hogy 2., 3. trimeszterben előfordul kiütés, de a legelején?

2022. nov. 30. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is ismerek olyat, aki igen.
2022. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel!

Nézesd meg dokival!

2022. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a végén volt és nagyin viszketett szülés után is nehezen múlt el kb 4-5hónap volt mire 1 2 pötty naradt
2022. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kiütés?Életemben nem hallottam még ilyanről hogy terhes nőkön kiütések jönnek ki mert terhesek.Ezt honnan vetted?Nem bántásból kérdezem csak kíváncsiságból mert tényleg nem hallottam még erről soha.

Milyen a kiütés?Mint a szúnyogcsípés vagy mint az ekcéma vagy mihez hasonlít?

2022. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen pici pötty volt mintha pattanás lenne vagy tűszúrás
2022. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viszket? Agyi poloska?
2022. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked ez milyen jellegű, de első trimeszterben has mell és láb részen combon, viszketett a bőröm vakartam és szúnyog csípés szerű kiütések lettek majd elmúlt. Most második alatt is kijött. Voltam vérvételen kaptam a bőrgyógyásztól fürdetőt meg A vitaminos krémet. Elmúlt, de szerintem simán ki fog jönni újra. Értékeim rendben vannak, van ilyen. Előfordul de jelezd a dokinak, ha újra kijön nekem is akkor mennem kell vissza. 17. hétben vagyok.
2022. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan, mint amit a 7es írt. Nem igazán viszket, szúnyogcsípés szerű. 1-2 helyen olyan ekcémás szerű.
2022. dec. 5. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez :)akkor minden rendben egyszer már elmúlt majd elfog ezis :)
2022. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!