Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tobb magzatviznel egeszseges...

Evi1199422 kérdése:

Tobb magzatviznel egeszseges kisbaba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt mar ugy valaki ,hogy teljesen kis terhessegnel mar tobb volt a magzatvize a kelletenel, es egeszseges gyermeke szuletett? Nekem 6.2 egesz volt es lement a mult heten 5.4 re nem tudom mi szamit korosan soknak... de voltam uh. Meresen ami segitsegevel megallapitottak, hogy a gyerekkel minden rendben van, nincs semmilyen elteres a szokasosnal vagy elvaltozas,csak tobb vizem van a kelletenel...( 3 honapos vagyok) a doki keresere csinaltattam nipt tesztet annak az eredmenyet varom... 1 hèt meg kb mire megjon , es azt ugye mondanom sem kell milyen ketsegbe esett vagyok :(

28 eves no vagyok elso gyerek es mindennel jobban akarom ot .:( kerem akinek van tapasztalata az irjon, koszonom!



#baba #gyerekvállalás #Mindent a gyerekekrol #Gyerek fejlodes
2022. dec. 2. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Egész terhességem alatt a határ felső értéke volt a magzatvíz mennyiség, szóval mindig mondták, hogy ez inkább sok, mint normális.

Makk egészséges kisfiam született.

Terhes cukrom volt, azt mondták attól is lehet több magzatvíz. Így diétáznom kellett, de karbantartottam, nem adtak inzulint.

Ne izgulj! Ez még nem jelent semmit, sőt. Igazából nem jelent semmit :D

2022. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Nekem 7 hónapos a kisfiam. Egész terhesség alatt úgy néztem ki, mint aki ikreket vár. 38. hét betöltésénél volt egy vizsgálatom mert vérezgettem (tágulási vérzés volt) és ott megmérték a "zsebet". Ez a legnagyobb magzatvízzel teli rész, ami normál esetben 8 cm, nekem 12 cm volt. A babának végig jó értékei voltak, gyönyörűen növekedett. Azt mondták ezen a vizsgálaton, hogy az a veszély, hogy ha a magzatvíz elfolyik előre tud sodródni a köldökzsinór amelyre ha rányonódik a baba, elzárhatja az oxigén útját. Én sokkot kaptam, mert úgy engedtek haza hogy 2 esetben hívjak mentőt: ha erősen vérzek, vagy ha találkozok a köldökzsinórral.


Szerencsémre másnap beindult a szülés fájásokkal, burkot repesztettek és mivel tudott erről a szülésznő fokozottan figyelt a köldökzsinórra.


Egyébként nekem egyáltalán nem foglalkoztak azzal, hogy mennyi vizem van meg mekkora pocakom a 38. hétig, szóval ha minden eredmény jó, nyugodj meg!

2022. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Az lemaradt, hogy anyukám ugyanígy volt velem és a testvéremmel is. Mindenhol azt hitték 2 szívet hord a szíve alatt.
2022. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom nektek a biztato kommenteket❤️❤️❤️❤️🙏meg tobb remenyt ontottetek belem, es bizom benne nem lesz semmi baja a babamnak❤️
2022. dec. 2. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Egyik barátnőmnek is sok volt a magzatvíze egész terhesség alatt. Mondjuk ő cukros is lett. De ettől függetlenül egészséges kisfia született, már lassan 4 éves.
2022. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az elején sok volt,aztán beállt normálisra,most 2,5 éves a kisfiam,makk egészséges.Nekem a cukrommal sem volt gond.
2022. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Orulok hogy csak pozitiv tapasztalaitok vannak , ezzel kapcsolatban!!es annak meg jobban megirtatok nekem❤️Sokat jelent!!!! Azert vagyok megilyedve ennyire, mert az en fo orvosom nagyon megilyesztett... az volt az elso kijelentese 30% esely van ra a gyerek egeszseges lesz....de ezt mind a magzatviz mennyisegebol allapitotta meg..... mert a gyereknek mindene egeszseges!! Es fel ajanlotta az abortuszt is ,ugy hogy meg nem is mondtak eredmenyt.....en meg kiborultam teljesen, de persze nem adtam fel!!!
2022. dec. 3. 09:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!