Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan adjátok oda a dokinak...

Hogyan adjátok oda a dokinak a pénzt?

Figyelt kérdés
Ti ha kórházban fogad terhes gondozás alatt, vagy sztk- ban hogyan adjátok oda a dokinak a pénzt?Csak a dokinak adtok?
2010. szept. 30. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem! Ha nem a magánrendelőbe hív egy vizsgálatra, hanem a kórházba szakrendelésre? Én jövőhéten megyek így és nem adok neki pénzt, ezt fizeti az állam.
2010. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sehogy nem adtam, mert SZTK-ba jártam, igaz hogy ugyanahhoz a dokihoz, de TB alapon. A szülés pedig ügyeletes orvosnál történt.
2010. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem magánrendelésen fogad, hanem a kórházban a munkaidejében, ne adj neki pénzt. Ezt az időt fizeti neki az állam. Én is így jártam egy doktornőhöz, soha nem kapott pénzt, igaz, ő el se várta.
2010. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én a Bajcsyba megyek egy doktor nőhöz, és mindenki ad neki ha kicsit is.

Annyira rossz, hogy ennyire kellemetlenül kell éreznem magam:-(Mert ma már ez egy íratlan dolog

2010. szept. 30. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
sztk-ba járok és nem adok, most akkor kellemetlenül kéne éreznem magam? rosszat gondol az orvos a hátam mögött? könyörgöm, fizetem a tb-t. soha nem rabolom ez idejét, csak egy babát szeretnék. ha megmondják, hogy mennyi a tarifa, adok. de ezt a zsebbe dolgot az én és az orvos részéről is megalázónak tartom.
2010. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ebben teljesen igazad van
2010. okt. 1. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy beteszem egy borítékba, amit ketté hajtok, hogy ne legyen nagy és amikor már mindent megbeszéltünk és kezdünk elköszönni, akkor megkérdem tőle, hogy remélem nem sértem meg ezzel az összeggel, de én ezt erre a vizsgálatra szántam és köszönöm neki a kedvességét!

Hát ennyi röviden.

2010. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!